Фізики та лірики з міст чи селищ з великим стажем чи маленьким досвідом — усі вчителі середньої школи можуть подати заявку на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге пройде в Україні. Номінувати свого вчителя також зможуть пересічні українці.

Подія зібрала близько півтисячі вчителів з одинадцяти областей України. Організатори сподіваються, що такі фестивалі можна буде проводити кілька разів на рік, адже вже зараз є попит на саме такий — сучасний формат освітніх івентів.

Вчора, 23 квітня, у Львівській загальноосвітній школі-інтернат № 2 відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у м. Львові.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що завтра, 25 квітня, у Львові місцями грози, невеликий короткочасний дощ. Вночі та вранці подекуди туман, видимістю 200 – 500 м. Вітер південно-західний, вночі 5 – 10 м/с, вдень 9 – 14 м/с. Температура повітря вночі 9 – 11º тепла, вдень 22 – 24º тепла.

Львівська міська рада створює мережу якісних послуг для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Зокрема, вдосконалює вже існуючі напрацювання, які є в місті, а також створює ті необхідні, наближені до місця проживання сім’ї послуги, забезпечуючи при цьому інтереси дитини, її розвиток та виховання. Щоб зрозуміти, які конкретно потрібні послуги для такої дитини та її сім’ї,  відділ «Служба у справах дітей» міста розробив спеціальну анкету, і запрошує батьків спільними зусиллями визначити послуги, які потрібно зреалізувати – розповісти про свою потребу в конкретних послугах для сім’ї та дитини. Загалом у Львові проживає близько 3 тисяч дітей з інвалідністю.

Львівська міська рада розробила спеціальний логотип, який ілюструватиме усі  заходи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Це зображення сім’ї, в якій панує любов. Про це розповів начальник відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Сьогодні, 24 квітня, вшановують День пам’яті жертв Геноциду вірмен в Османській імперії. У Вірменському катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, що на вул. Вірменській, 7, відбувся Молебень, присвячений святим мученикам вірменського Геноциду.

У Львові реалізовують пілотний проект для малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги». За час реалізації проекту його учасниками  стали 47 осіб: 15 – з числа малозабезпечених сімей, та 32 – з числа внутрішньо переміщених осіб. Як зазначають в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, учасникам проекту пропонують участь в оплачуваних громадських роботах та працевлаштування на новостворених робочих місцях. Також учасники можуть скористатись допомогою проекту в організації власного бізнесу: охочі можуть отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу до 70 тисяч гривень.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 24 квітня о 09.36 год. у Львові в квартирі триповерхового житлового будинку на вул. Танячкевича, 5 (Сихівський район) виникла пожежа. На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1964 року народження.

Сьогодні у Львові відбуваються заходи з вшанування Дня пам’яті жертв Геноциду вірмен в Османській імперії.