Освіта

У Львові минулого року запровадили програму, за якої третім уроком фізкультури є регбі. Цьогоріч планують ввести до 8-ми різних видів спорту, один з яких стане третім уроком фізкультури у навчальних закладах, про що повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради.

Ремонтна кампанія у львівських школах та садочках активно триває. До навчального року у львівських школах відновлюють спортивні майданчики, замінюють систему опалення, ремонтують харчоблоки, басейни та санвузли, оновлюють комп’ютерну техніку та облаштовують лабораторним та демонстраційним обладнанням кабінети фізики та закупляють інтерактивні мультитач-панелі.

Як зазначають в управлінні освіти Львівської міської ради, одним із пріоритетів у галузі освіти є охоплення якомога більшої кількості дітей дошкільною освітою. Управлінці роблять усе можливе, щоби відкрити додаткові групи. Від орендарів вивільнені усі приміщення колишніх садків, окрім одного. Цього року планують відкрити 24 додаткові групи. І задля зручності батьків будуть відкривати групи короткотривалого перебування.

Цьогоріч для трьох шкіл Львова буде придбано обладнання для вивчення іноземних мов, а до 2020 року планується закупити лінгафонне обладнання у 25% навчальних закладів.

Як зазначають в управлінні освіти Львівської міської ради, найголовнішим є створення сучасних освітніх середовищ в навчальних закладах, охопити усіх дітей дошкільною освітою та створити комфортні умови для належного навчання та виховання дітей. Відтак, управлінням проведена робота щодо вивільнення від орендарів приміщень, де згодом будуть облаштовані умови для відкриття додаткових груп. Наразі залишилось ще одне приміщення, яке має орендаря. Цього року планують відкрити 24 додаткові групи.

У школах, щоб створити сучасне середовище для дітей, облаштовують нові сучасні лабораторії, закупляють мультиборди, комплекти «віртуальної реальності» та оновлюють наповнення навчальної програми.

Сьогодні у засобах масової інформації з’явилась публікація про те, що Львівська міська рада збирає працівників навчальних закладів у Києві. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, інформація є неправдивою.

Сьогодні на виконавчому комітеті розглядали рішення про затвердження переліку навчальних закладів міста приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка з міського бюджету та суми такої підтримки у 2017 році. Проте рішення перенесли, оскільки міський голова доручив управлінню освіти доопрацювати списки приватних навчальних закладів, які претендують на таку підтримку, щоб усім з них надати максимальну фінансову допомогу.

ІТ-комплекс розпочне свою роботу у вересні на базі першого ІТ-університету «Комп’ютерна Академія ШАГ». Дворічна програма розроблена спеціально для учнів, що закінчили 9-й клас та хочуть пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

У Галицькому, Личаківському та Залізничному районах Львова батьки, які реєстрували своїх дітей у дошкільні навчальні заклади через електронну чергу, вже отримали підтвердження про зарахування через sms-повідомлення. Впродовж декількох наступних днів аналогічні повідомлення отримають і у Сихівському, Шевченківському та Франківському районах.