Освіта

Незабаром, 24-25 березня, у  Львові відбудеться V ювілейна Міжнародна виставка  «Вища освіта – 2017».  Це спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України. До участі запрошують ВНЗ усіх  рівнів акредитації. Реєстрація триває до 13 березня включно.

У Львові за кошти міського бюджету тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків, а також проводяться роботи зі збільшення кількості груп дошкільної освіти у діючих садках, що дозволить відкрити 22 додаткові групи цього року. До прикладу, у відновленому садочку №17 закінчили роботи з відкриття 5 груп, до яких зараховано 130 дітей. У 2017 році заплановано відкрити ще 5 груп.

Львівська міська рада виступила з ініціативою переглянути зарплати працівників дошкілля, позашкілля та ПТУ. Місто готове профінансувати ці видатки з міського бюджету. Орієнтовна сума – 20 млн грн. Відповідний проект ухвали буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи за участю львівських школярів.

Сьогодні в приміщенні SoftServe, що на вул. Садовій, 2а, триває конференція: «Е-освіта». В місті розпочинається цикл навчань для вчителів, де будуть говорити про нові підходи до уроків, використання новітніх технологій в шкільній освіті. Навчання проводитимуться раз в місяць для вчителів 20 шкіл  міста Львова, де є мультиборди, і ще 20 шкіл, куди їх закуплять. Вчителі інформатики, фізики, біології, хімії та інших навчальних дисциплін будуть спільно розпрацьовувати програми якісного та цікавого подання матеріалу учням шкіл з допомогою сучасних інформаційних технологій. Як розповів під час вітального слова міський голова Львова Андрій Садовий, цього року сучасні мультиборди та кабінети фізики мають закупити для усіх шкіл міста.

Завтра, 16 лютого, в приміщенні SoftServe, що на вул. Садова, 2а, охочих запрошують долучитися до творення майбутнього освіти в рамках конференції: «Е-освіта». Навчання проводитимуться раз в місяць для вчителів 20 шкіл  міста Львова, де є мультиборди, і ще 20 шкіл, куди їх закуплять.

Завтра, 16 лютого, о 12.00 год. у готелі «ATLAS DELUXE», що за адресою пр. Шевченка, 27, відбудеться дискусійна панель на тему: «Логістика. Робота без освіти? або потреба в фахівцях існує, а відповідної освіти немає».

Сьогодні, 10 лютого, Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2 відзначає своє 60-річчя. До урочистостей приєднався міський голова Львова Андрій Садовий і нагородив подяками, дипломом та грошовою премією усіх працівників школи. Також у березні-квітні 2017 буде куплено мультитач-панель та обладнання для кабінету фізики.

В управлінні освіти ЛМР повідомили, що створено спеціальну комісію, яка має перевірити інформацію щодо застосування вчителем фізичної сили до одного з учнів школи №94.

У липні 2016 року на сесії Львівської міської рада затвердили Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад м. Винники та смт. Рудно і Брюховичі на 2016-2020 роки. Відтак, Львів долучається фінансово до будівництва школи в смт. Брюховичі. На сьогодні тут вже збудовано перші поверхи трьох корпусів.