Освіта

Сьогодні в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся творчий звіт Львівської спеціалізованої школи №46 з поглибленим вивченням англійської мови імені В’ячеслава Чорновола під назвою «Україна починається з тебе». Звіт присвячений 80-річчю від дня народження В’ячеслава Чорновола. У заході взяли участь учні, вчителі, батьки, запрошені гості, а також – начальник міського управління освіти Зоряна Довганик. 

Санаторну групу для дітей з діагнозом «целіакія», ураженням слизової оболонки тонкого кишечнику та непереносимістю глютену і лактози, відкриють на базі Львівського дошкільного навчального закладу № 166. До групи уже записано 20 діток. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет ЛМР.

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту», школи і дошкільні навчальні заклади у Львові оприлюднили на своїх веб-сайтах фінансовий звіт про надходження та використання коштів. Звіти навчальних закладів, які не мають своїх сайтів, публікують на сайті управління освіти ЛМР.

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, зимові канікули у більшості шкіл міста Львова розпочнуться з 25 грудня і триватимуть до 15 січня. Деякі школи мають дещо інший графік канікул, проте у всіх вони триватимуть три тижні. Подаємо перелік шкіл і графіки канікул.

У Lviv IT School 18 грудня відбудеться безкоштовний воркшоп «Ourcraft - сучасні технології, що доступні в середній освіті» для викладачів загальноосвітніх шкіл, в рамках якого вчителі дізнаються про те, як впровадити 3D візуалізацію в навчальний процес. 

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, львівські школярі матимуть три тижні зимових канікул. Навчання в більшості шкіл триватиме до 22 грудня.

Сьогодні Форум інноваційної освіти INED зібрав у Львові понад 200 вчителів та понад 20 спікерів зі всієї України. Протягом дня активні освітяни обговорювали інновації та зміни в освіті України, які можна реалізовувати вже зараз.

Сьогодні, 9 грудня, у Львові розпочався Форум інноваційної освіти INED, який спільно організовують Львівська міська рада, Центр інноваційної освіти “Про.Світ” та “Простір освітніх ініціатив” Українського католицького університету. На відкритті Форуму учасників привітав заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Безоплатне харчування у школах отримують учні початкової школи, а також дошкільнята й учні старшої школи з соціально-незахищених та пільгових категорій населення. На сесії ЛМР прийняли рішення про затвердження такої програми на наступний рік.

Сьогодні, 4 грудня, в актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» на вул. Степана Бандери, 12, відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди присвоєння статусу Honoris Causa професору Ягельонського університету, голові Комітету світової спадщини ЮНЕСКО, директору Міжнародного центру культури у Кракові Яцеку Пурхлі. Привітати з нагоди присвоєнню нового статусу завітав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.