Освіта

Новий дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39, приміщення якого було вивільнено від орендарів, запрацює за адресою вул. Володимира Великого, 125-а. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39 матиме 4 групи: 1 групу раннього віку та три дошкільні групи.

Сьогодні в офісі компанії Eleks (вул. Наукова, 7г) відбулась третя конференція в рамках циклу зустрічей «Е-освіта». Захід відвідали вчителі львівських шкіл, суспільні діячі та міський голова Львова.

В суботу, 29 квітня, об 11.00 годині в головному корпусі НУ «Львівська політехніка» (вул. Степана Бандери, 12) на 2 поверсі в 217 аудиторії відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми Інтернет речей (Іnternet of Things). Тут чекатимуть на усіх охочих почути про програму та дізнатися про її переваги. Абітурієнтам розкажуть про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

Від сьогодні, 24  і до 30 квітня на базі Львівської національної академії мистецтв проводиться міжнародний студентський симпозіум «Інспірація простором-2» за участю студентів Академії мистецтв імені В. Стшемінського м. Лодзь (Польща), а також студентів ЛНАМ.

У Львові за кошти міського бюджету триває активна ремонтна кампанія в установах освіти. Вже завершено роботи з капітального ремонту басейну у СЗШ № 99. У 2017 році відновлять роботу ще трьох басейнів: в ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія», у СЗШ № 65 та у СЗШ № 86.

Львівська міська рада закликає забудовників та інвесторів до спільного будівництва соціальної та спортивної інфраструктури. Як розповів мер міста, він звернувся до забудовників з ініціативою спільного фінансування будівництва басейнів, з можливістю їх використання у навчальних та комерційних цілях.

У Львові за кошти міського бюджету триває активна ремонтна кампанія в установах освіти. Вже завершено роботи з капітального ремонту басейну у СЗШ № 99. У 2017 році відновлять роботу ще трьох басейнів: в ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія», у СЗШ № 65 та у СЗШ № 86. Сьогодні басейн у школі № 99 оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Програма Training Center 6.0, організована компанією Ostware Services, стартує 10 травня та триватиме 7 тижнів. Заняття відбуватимуться у будні дні з 9.00 до 14.00. Навчання є абсолютно безкоштовним.

У вівторок, 18 квітня, о 19.30 год. на території дошкільного навчального закладу № 136 ( вул. Каховська, 10) собака вкусив 5-річну дитину. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, щодо цієї ситуації проводиться службове розслідування і будуть прийняті відповідні управлінські рішення.

За інформацією порталу Освіта.UA, видавнича служба «УРАН» здійснила наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, до якої включено 136 ВНЗ України. На підставі цього складено рейтинг вищих навчальних закладів, і згідно з рейтингом, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького стабільно посідає 12 позицію і є другим серед медичних університетів України.