Освіта

Сьогодні, 25 березня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості з нагоди дострокового випуску курсантів. Від громади міста Львова випускників Академії привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

22-25 березня, у Львові відбувається перша Школа Педагогічної Майстерності «Зростаємо разом» - підготовка фахівців дошкільних закладів за інноваційними педагогічними методиками.

Сьогодні, 23 березня, на пленарному засіданні Львівської міської ради прийняли ухвалу про зміну назви Львівської державної дитячої музичної школи № 6 та присвоєння їй імені Богдана-Юрія Янівського.

За інформацією управління освіти ЛМР, в ніч з 13 на 14 березня, у ЛЗСШ № 71 було вчинено крадіжку 8 моніторів. Дирекція школи викликала на місце події поліцію та повідомила про крадіжку у Личаківський райвідділ поліції.

У Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) 24-25 березня відбудеться V Міжнародна виставка  «Вища освіта –  2017», яку організовує Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, управління освіти Львівської міської ради та департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.  Урочисте відкриття – 24 березня об 11.00 год.

Учні, які навчалися у СЗШ №44, зараз навчаються у навчальних закладах, що розташовані поблизу школи. Як розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, для дітей організовано належний навчальний процес, збережено харчування та для зручності і педагогів, і батьків, вдосконалено розклад уроків. Зараз СЗШ №44 закрита і там працює відповідна комісія.

Сьогодні, 16 березня, о 15.00 год у приміщенні великої сесійної зали відбулася інтерактивна лекція для школярів міста Львова СЗШ №1, ЛСШ №69, НВК Школа-гімназія «Сихівська», НВК Школа-ліцей «Оріяна». Доповідач лекції - Ілько Лемко - письменник, публіцист і дослідник історії Львова. Після лекції серед найактивніших слухачів було розіграно дві авторські книги пана Ілька. Також, по завершенню, школярі отримали пам’ятку учасника проекту (буклет з інфографікою про Львів).

Зараз місто в судах вимагає повернути приміщення колишнього садочка громаді, щоб відновити там додаткові групи для діток. Мова йде про приміщення колишнього садочка №107, яке у 1992 році було передано МНВК Сихівського району, а згодом – кілька разів перепродане. Однак, міське управління освіти вважає за доцільне повернути приміщення у міську власність і відновити там садочок, адже закон забороняє відчуження майна такого типу або використання його в інших, не освітніх цілях.

Сьогодні, 15 березня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з делегацією директорів та вчителів шкіл Донецької області, які приїхали до Львова задля обміну досвідом та вивченням кращих практик у шкільній освіті Львова і Донецька. Мер розповів освітянам про новації у шкільній освіті Львова та подарував їм значки «Львів – відкритий для світу».

Сьогодні в офісі ІТ-компанії «Symphony Solutions» (вул. Наукова, 2Б) пройшла конференція з інновативного навчання. Зустріч організували в рамках програми «Е-освіта», що покликана  поширити використання електронних технологій в навчально-виховному процесі. Зустріч відвідали вчителі львівських шкіл, представники ІТ-сфери міста, бізнес-структур, громадських організацій, посадовці та міський голова Львова.