Освіта

Сьогодні, 21 квітня, у Львові завершився хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?». Він був присвячений викликам, з якими стикаються у школі, у зв’язку зі швидким розвитком технологій у світі та потребою підготувати до цього майбутніх випускників. Під час заходу впродовж 2 днів 10 команд працювало над проектами, які допоможуть впровадити нові підходи у школах. Відтак, 5 команд-переможців розділило між собою 50 тисяч гривень

Сьогодні і завтра (21-22 квітня) у FESTrepublic, що на вул. Старознесенській, 24 проходить Фестиваль освіти у Львові: Вчителі Майбутнього. На фестиваль завітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні, 21 квітня, стартував Фестиваль освіти у Львові “Вчителі Майбутнього”. На фестиваль приїхало близько 400 вчителів з 10 областей України, є також гості з-за кордону, а саме Польщі.

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою та за підтримки компанії Avalon Inc. пропонує студентам проект нового формату «Марафон стипендій».

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР, сьогодні керівництво департаменту та управління освіти ЛМР здійснило виїзд у СШ № 100 для відібрання пояснень щодо допису у мережі фейсбук заступника директора з виховної роботи, вчителя історії цієї школи Мар’яни Батюк. З цього приводу в управлінні освіти ЛМР проведуть службове розслідування.

Сьогодні, 20 квітня, у Львові розпочався хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?». Він присвячений викликам, з якими стикаються у школі, у зв’язку зі швидким розвитком технологій у світі та потребою підготувати до цього майбутніх випускників. Хакатон покликаний розробити проекти, які допоможуть інтегрувати сучасні технології у шкільні предмети. Хакатон відбувається в організаційному партнерстві з управлінням інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради, компанією N-iX та за підтримки управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

В неділю, 22 квітня, з 12.30 до 15.30 кафедра книжкової та станкової графіки Української академії друкарства (м. Львів, вул. Личаківська, 3) проведе День відкритих дверей для вступників 2018 року.

Сьогодні, з 10.00 до 14.30 год. в IT STEP University за адресою вул. Замарстинівська, 83а відбудеться Brainstorm: «Школа – Університет: співпраця і взаємодія» за участі педагогів, школярів та батьків, представників університету та експертів галузі освіти.

Усіх охочих запрошують на прес-ланч у (FESTrepublic, велика зала), що за адресою вул. Старознесенська, 24, з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018, що відбудеться 21 квітня (субота), о 16.00 год. в межах Фестивалю освіти «Вчителі Майбутнього» в FESTrepublic.

Сьогодні, 19 квітня, на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу військового містечка № 85 на вул. Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи.