Громадський сектор

Львів попрощався з Героєм. Сьогодні відбувся похорон Героя, який загинув у зоні АТО 24 березня під час виконання бойового завдання. Володимир Павлів спочив на Личакові на полі почесних поховань №76.

У четвер, 30 березня, о 14.00 год. на площі Ринок, 1 (перед входом у Ратушу) відбудеться «БДР-challenge» – флеш-моб з безпеки дорожнього руху. Таку всеукраїнську акцію започаткували за ініціативи Національної поліції України.

В районі Новоолександрівки (Луганська область) 24 березня під час виконання бойового завдання від осколкового поранення голови загинув львів’янин, сержант Володимир Павлів. Сьогодні, 27 березня, о 19.00 год відбудеться Парастас у Капличці Івана Хрестителя (вул. Пекарська, 52). Чин похорону відбудеться завтра, у вівторок, о 12.00 год у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Відтак від храму о 12.30 год вирушить автобус на Личаківське кладовище. Поховають бійця на Полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища.

24 березня в районі Новоолександрівки (Луганська область) під час виконання бойового завдання від осколкового поранення голови загинув львів’янин, сержант Володимир Павлів.  Чин похорону відбудеться завтра, 28 березня, о 12.00 у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Поховають бійця на Полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища.

У зоні АТО 24 березня загинув львів’янин Володимир Віталійович Павлів. Герою було 42 роки, він служив в 24-й окремій механізованій бригаді. Похорон відбудеться у вівторок на Личаківському кладовищі. 

На завершення V Форуму місцевого самоврядування відбулася остання дискусійна панель, на якій представники освіти розповіли про здобутки та виклики децентралізації освіти України.

У Львові триває другий день V Всеукраїнського Форуму місцевого самоврядування. Під час чергової дискусійної панелі експерти обговорили важливість стратегічного підходу до розвитку громад. Координатор групи муніципального і регіонального розвитку компанії «Deloitte» Ірина Патроник зауважила, що стратегічне планування – це впровадження таких інноваційних змін, які дозволяють вирішувати ті проблеми, про які ми не знаємо, або ще не сформулювали для себе як потребу. І саме у Львові  створюються передумови для стратегічного розвитку.

У Львові триває другий день V Всеукраїнського Форуму місцевого самоврядування. Під час чергової дискусійної панелі експерти обговорили важливість стратегічного підходу до розвитку громад. Як наголосив Павло Шеремета, хороша стратегія має успіх тоді, коли вона орієнтована на унікальність.

Триває другий день V Форуму місцевого самоврядування, на панельній дискусії якого обговорили важливість співпраці Верховної Ради з муніципалітетами України.

У Львові триває другий день V Всеукраїнського Форуму місцевого самоврядування. Під час дискусії «Міські агломерації в контексті децентралізації» експерти обговорили процеси розвитку міських агломерацій як передумову для економічного  зростання, адже сьогодні 100 найбільших агломерацій світу роблять третину всього глобального валового продукту. Також експерти наголосили на тому, що сьогодні територіальні громади за межами населених пунктів не мають повноважень, і саме це є однією з причин львівської сміттєвої кризи, яка може повторитись і в інших містах України через відсутність належного закону про повноваження міських агломерацій.