Громадський сектор

Перший день (29 червня) музичного маратону пам'яті  Василя Сліпака "WLive.Тихі дні любові і музика миру"  буде присвячений хоровій музиці.

Міський голова Львова висловив негативне ставлення щодо можливого переведення частини фахової підготовки офіцерів Академії сухопутних військ імені гетьмана Пера Сагайдачного до інших навчальних закладів.

З 30 червня до 2 липня на Білогорщі відбудеться перший #ШухевичФест з нагоди 110-ої річниці від дня народження Романа Шухевича, де діятиме три локації: спортивна, творча та музична.

У дворику львівської Ратуші відбувся випускний Львівського осередку Української Академії Лідерства. Привітати студентів із завершенням 10-місячної інтенсивної програми прийшли громадські активісти, керівництво Академії, державні діячі, представники освіти, партнери та міський голова Львова.

В понеділок, 26 червня, о 17.00 год. у Почесному Консульстві Держави Ізраїль в Західному регіоні України у Львові (вул. Газова, 36/3, вхід навпроти – з вул. Джерельної, 31) відбудеться відкриття виставки «Історія знищення та порятунку». Виставка висвітлює життя в Дрогобичі та Бориславі до війни і під час Голокосту.

Триває мирне зібрання мешканців Львова під Львівською обласною державною адміністрацією. Дружина міського голови Катерина Кіт-Садова та небайдужі мешканці міста прийшли, щоб висловити підтримку міста у ситуації з вивезенням відходів. Під час зібрання львів’яни поспілкувалися із головою ЛОДА Олегом Синюткою.

З 24 червня до 2 липня відбуватиметься низка освітніх та мистецьких заходів в рамках фестивалю «Твій простір». Організатори - ГО «Граніт» за підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради, майстерні ігрофікації «EduGames» та Lviv It School.

Як повідомили у відділі громадського партнерства ЛМР, з 67 проектів Громадського бюджету м. Львова 4 виконані, 32 – на стадії виконання, відповідно до календарного плану, 21 – виконують із затримкою, відповідно до календарного плану, ще 10 виконують з труднощами.

Вперше в Україні зіграють виставу за п’єсами «Пробудіться і співайте» та «Золотий хлопець» Кліффорда Одетса у перекладі Івана Непокори. Експериментальний театр «Гершом» презентуватиме історії іммігрантів часів Великої депресії в США. Режисером цих історій став Сет Баумрін. Вистави відбудуться на вул. Заводській, 31, 5-й поверх.

Завтра Львів прощатиметься з відомим громадським діячем Юрієм Бойком.