Громадський сектор

У Львові відбувся Екологічний форум, під час якого обговорювали проблемні питання і стратегію поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентувала програму поводження з відходами. Під час Форуму громада міста, зокрема громадські організації та активні мешканці, презентували свої успішні ініціативи і практики у сфері поводження з відходами.

У Львові відбувся міжнародний Екологічний форум. Під час Форуму було представлено кращі ініціативи та практики поводження з твердими побутовими відходами у Львові. Зокрема французька кампанія «Egis» представила розроблений проект поводження з ТПВ для Львова, громадські та бізнес-сектори презентували власні успішні практики утилізації сміття, представники влади озвучили напрацьовані проекти законодавчої бази у питаннях поводження з твердими побутовими відходами. Презентація усіх напрацювань закріпила підсумкову тезу Форуму – спільними зусиллями, об’єднавшись разом – громадськість, бізнес і влада, можна отримати результат «нуль відходів» у Львові.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до ухвал міської ради від 28.02.2008 №1579 та від 19.06.2014 №3432. Рішення передбачає встановлення Почесним громадянам м. Львова щомісячної винагороди у сумі 5000 гривень відповідно до розпоряджень міського голови.

Сьогодні у Львові триває Екологічний форум, ключовою темою якого є обговорення питань і стратегії поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентує програму поводження з відходами. Як наголосили учасники дискусійної панелі «ТПВ в Україні: як сміття має стати ресурсом?», для створення та ефективного втілення стратегії поводження з відходами, перш за все, повинні бути узгодженість дій усіх гілок влади і спільне бачення цієї проблеми владою та суспільством. І стратегія поводження з відходами, на яку ми орієнтуємося, базується на засадах економіки замкнутого циклу.

Сьогодні у Львові відбувається Екологічний форум. Ключовою темою форуму є обговорення питань поводження з ТПВ в Україні. Під час Форуму французька компанія Egis презентує програму поводження з ТПВ для Львова. Вже відбулась перша панельна дискусія на тему «ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом?», яку змодерувала Оксана Волоско-Демків, директор Центру екологічного консалтингу та аудиту.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 632 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова». Зміни передбачають скасування виключення з проектів бюджету ремонтів установ за певних умов.

Завтра, 28 квітня, у Львові вшанують 70-ті роковини трагічних подій операції «Вісла» – примусової депортації близько 150 тисяч українців Лемківщини, Холмщини, Надсяння, Підляшшя переважно на території у західній та північній частині Польської держави.  Зокрема, покладуть квіти та молитвою згадають пам’ять жертв депортацій. Опісля відбудуться урочиста академія та «Свіча пам’яті». Також у бібліотеках міста пройдуть тематичні заходи.

Lviv Barbecue Fest – місце зустрічі гастрогурманів та новий формат відпочинку. Львів’ян та гостей міста запрошують на фестиваль із 5 до 7 травня у подвір’ї Палацу Мистецтв - вул. Коперника, 17. Вхід вільний.

26 квітня минає 31-й рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Відтак, сьогодні у Львові відбулись заходи з нагоди відзначення 31-ої річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Керівництво міста та області, представники громадськості біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» поклали квіти. Там же провели чин панахиди за жертвами аварії на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув.

На вихідних у Львові у виставковому центрі «Південний-EXPO» (вул. Щирецька, 36) відбувся фестиваль пластової творчості «День пластуна». Захід передбачав 13 конкурсів, в яких змагалися хлопці і дівчата з усієї країни. Подія зібрала понад 2500 учасників та гостей.