Громадський сектор

Львів попрощався з новітнім Героєм, який загинув у зоні АТО. Чин похорону Михайла Шозда відбувся у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.

Вже завтра, 21-22 квітня, у Львові збереться понад 2 тис пластунів, аби зустрітися один з одним, позмагатись у різноманітних конкурсах, показати свої таланти, поспівати пісень, побути акторами, а й навіть позмагатись у відеоіграх. Цей величезний арсенал подій та конкурсів відбудеться у межах традиційного Дня Пластуна, який цьогоріч відбудеться у Виставковому центрі «Південний-EXPO». Урочисте відкриття заходу відбудеться об 11.30 год.

Сьогодні, 19 квітня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації «Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України» в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Крип’якевича, 2 у м. Винники.

Сьогодні, 19 квітня, на сесії міськради затвердили Програму розвитку пластового руху та Львівської міської молодіжної громадської організації «Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації» на 2018 рік.

Сьогодні, 19 квітня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали місцеву ініціативу «Капітальний ремонт актового залу міського народного дому Збоїща».

З Представником Президента України в АР Крим Борисом Бабіним міський голова Львова обговорив питання роботи з внутрішньо переміщеними особами. Мер, зокрема, наголосив на тих проектах, які вже реалізовує місто Львів, серед них – створення соціального центру для дітей-сиріт та внутрішньо переміщених осіб на вул. Угорській, а також програма підтримки та допомоги учасникам АТО і їхнім сім’ям.

Школа права УКУ запрошує 24 квітня о 17.00 год. у Центр Митрополита Андрея Шептицького, Паркова аудиторія (вул. Козельницька, 2а) на круглий стіл «Корпоративний комплаєнс: потреби та переваги для бізнесу».

Громада Львова сумує через загибель у зоні АТО львів’янина Михайла Шозда. Вночі 20 квітня тіло загиблого привезуть до Львова. Чин похорону відбудеться у п’ятницю у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ. Поховають новітнього Героя України на полі почесних поховань № 76 на Личаківському цвинтарі.

Українські скаути закликають долучитися до збору 1 млн грн для збільшення кількості волонтерів та осередків у південних та східних областях України. Збір проводиться на відкритій краудфандинговій платформі «Велика Ідея». Міський голова Львова Андрій Садовий також долучається до збору коштів, він висловив ініціативу перерахувати місячну зарплату для цього проекту.

Всеукраїнська федерація прикладних стрілецьких видів спорту за підтримки Спортивно-стрілецького клубу "Parabellum", "Центру підготовки "СКІФ", ССК "LEX" запрошує на Чемпіонат Україні зі стрільби з травматичного пістолету за правилами прикладної стрільби UFPS, який відбудеться у Львові 20-21 квітня.