AIESEC у Львові запрошує на квест «Глобальні цілі 2030»

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові, у межах глобальних цілей сталого розвитку, що були ухвалені ООН з метою збереження планети до 2030 року, організовує для львів’ян безкоштовний квест. У такий цікавий спосіб мешканці матимуть змогу долучитись до глобальної акції. Квест відбудеться у суботу, 4 червня. Зустріч учасників об 11:00 біля Оперного театру. Переможців очікує приємна винагорода.

Квест передбачає змагання між командами у проходженні усіх локацій по місту до кінцевої мети. На кожній станції учасники виконуватимуть різноманітні завдання, пов’язані з Глобальними цілями сталого розвитку.

Організатори квесту обіцяють винагороду переможцям у вигляді сертифікатів на безкоштовну 6-ти тижневу участь у мовній школі «Language School» з іноземними стажерами з різних куточків світу (деталі: https://vk.com/aiesec_ls), а також солодкі призи від партнерів.

Участь у квесті є безкоштовною. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/6bnv0f

Довідка

Глобальні цілі сталого розвитку були ухвалені ООН для того, щоб вирішити найгостріші проблеми людства  та зберегти нашу планету до 2030 року. Робити свій невеликий внесок у досягнення цих цілей стає трендом у сучасному світі.

AIESEC - міжнародна молодіжна організація, діяльність якої спрямована на розвиток лідерського потенціалу у молоді через міжнародні стажування. Організація об'єднує 126 країн світу, де кожна частина процесів керована студентами та нещодавніми випускниками, які зацікавлені у світових проблемах, розвитку лідерства та культурному розумінні.