Релігія

У п’ятницю, 23 червня, о 10.00 год., відбудеться зустріч з владикою Борисом Ґудзяком на тему «Бути собою» у Львівській бізнес-школі УКУ (вул. Козельницька, 2а, храм святої Софії УКУ), де буде можна поспілкуватися з Президентом УКУ, єпископом Паризької єпархії УГКЦ у форматі business talk про управлінський досвід крізь призму життя і служіння Патріарха Йосифа Сліпого.

В суботу, 24 червня, у храмі святого Андрія оо.Василіян (пл. Соборна, 3А) відбудеться концерт духовної музики  «Вірні у служінні»,  присвячений 400-літтю Василіянського Чину св. Йосафата. Початок об 11.00 год.

У вівторок, 20 червня, у прес-клубі Львова (пр. Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція для журналістів львівських ЗМІ щодо Всеукраїнської прощі до Страдчу. Початок прес-конференції об 11.00. Про це повідомляє Львівська архиєпархія УГКЦ.

Як повідомляє «Духовна велич Львова», з 14 по 16 червня у Митрополичих садах (перед Собором Св Юра – площа св. Юра, 5) відбуватиметься триденний семінар для молоді «Школа відповідальності». Тема цьогорічної школи – «Як віднайти і зберегти справжню любов?».

Львівський обласний міжконфесійний оргкомітет «R-500» проведе 15 червня другий прес-тур протестантськими церквами міста Львова з метою висвітлення інформації про святкування 500-річчя Реформації та діяльність протестантських церков у м. Львові. Відтак, запрошує представників ЗМІ Львова. Обов’язкова реєстрація за тел. 093 399 75 70. Координатор прес-туру – Віктор Власюк.

Х ювілейний благодійний фольк-бал «Перелаз», що підтримує талановитих студентів УКУ, відвідали понад двісті дорослих гостей та близько шістдесяти дітей. Цього року учасники «Перелазу» задекларували близько чотирьох мільйонів гривень, а також заснували піврічні (32 000 грн.), річні (64 000 грн.) та річні«плюс» (96 000 грн.) іменні стипендії, що покриватимуть, відповідно, півроку чи рік вартості навчання студента в Університеті. Про це повідомили організатори.

Сьогодні, 13 червня, парафія Святого Антонія РКЦ організовує урочисту ходу на честь св. Антонія Падуанського. Хода йтиме вулицями довкола храму з 13.30 до 15.00 год.

У Гарнізонному храмі Петра і Павла УГКЦ, колишньому костелі єзуїтів, оголосили про збір грошей для початку другого етапу відновлення старовинних фресок XVІII ст. Як розповів настоятель храму о. Степан Сус, для цього необхідно зібрати 425 тис. доларів.

Вчора розпочався табір для дітей при студентському храмі Блаженного священомученика Олексія Зарицького ЛА УГКЦ під назвою «Ми мріємо…». Табір проходитиме з 11 по 16 червня з 10.00 до 16.00 год. На діток чекає насичена програма ігор, майстер-класів, екскурсій та інтерактивного творчого навчання.

В четвер, 15 червня, о 19.00 год., у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться презентація книги «Історії УГКЦ за 90 хвилин».