Релігія

Сьогодні відбулась урочистість освячення Притулку для убогих у Львові на вул. Мазепи. Святу Месу очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький. 

Впродовж 17-19  листопада у виставковому залі Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького відбудеться міжнародна конференція «Засновники і монахи Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ (1927-1947 рр.)». Організатори – Постуляційний центр монастирів студійського уставу, Свято-Іванівська Лавра Студійського Уставу УГКЦ, Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького.

У четвер, 9 листопада, Живе ТБ запрошує до розмови про Патріархат УГКЦ. В прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги» на ваші запитання відповідатиме Андрій Сороковський – голова Українського патріархального товариства, юрист та історик зі США.

У неділю, 12 листопада, о 15.00 год., у Львові освятять притулок для вбогих –  відбудеться Св. Меса під проводом Архиєпископа-митрополита Львівського РКЦ в Україні Мечислава Мокшицького.

У неділю, 12 листопада, о 12.00 год. у Львові відбудеться освячення парафіяльної каплиці блаженного священомученика Григорія Лакоти, що на вул. Демнянська, 10 Б).

16 листопада Центр студентського капеланства запрошує львівську молодь на зустріч з Владикою Володимиром (Груцою), єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ. Зустріч відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

Завтра, 9 листопада, відбудеться чин погребіння Владики Андрія (Сапеляка) на міському кладовищі м. Винники. Про це інформує департамент інформації УГКЦ. Спершу, у храмі Покрову Пресвятої Богородиці (Згромадження Салезіян), що на вул. Личаківській, 175, о 10.00 відбудеться Заупокійна Архиєрейська Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав (Шевчук), та останнє цілування.

Громада міста Львова сумує з приводу втрати єпископа-емерита, владики Андрія Сапеляка. Перший єпископ УГКЦ для українців в Аргентині відійшов у вічність учора, 6 листопада.

Громада міста Львова сумує з приводу втрати єпископа-емерита, владики Андрія Сапеляка. Стало відомо, що перший єпископ УГКЦ для українців в Аргентині відійшов у вічність сьогодні. 

Душпастирський Відділ Військового капеланства Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні організовує Молитовну пішу ходу пам’яті загиблих воїнів АТО, яка відбуватиметься одночасно у всіх дієцезіях України з благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського. Хода відбудеться в цю суботу, 4 листопада. За маршрутом ходи передбачене ситуативне перекриття руху транспорту.