Соціальна сфера

З 26 по 31 серпня 2017 року у селі Гребенів (Львівська обл.) відбуватиметься 6-денний табір для дітей, батьки яких загинули або були важко поранені у зоні АТО.

 У середу, 23 серпня, Львівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Турбота про місто» м. Київ проводить акцію «Шкільний портфель» для дітей з малозабезпечених сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вікова категорія дітей: від 6 до 12 років.

В серпні 2017 року Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка  інвалідів - УСІ», відповідно до звернення дирекції компанії «VolWestGroup», передав на безоплатній   основі серію художніх фільмів з аудіодискрипцією (тифлокоментарем). Передбачено, що ці фільми транслюватимуться  в культурно-розважальному центрі «Адреналін сіті» м. Луцька для осіб з  важкими  порушеннями зору та інших категорій осіб з інвалідністю.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, до 26-ї річниці Незалежності України, 1 567 мешканців міста Львова, які реабілітовані відповідно до статей 1 та 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету), і які перебувають на обліку у відділах соціального захисту, отримають одноразову матеріальну допомогу від міста.

24 серпня у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького з нагоди  26-тої річниці Незалежності України відбудеться святкова акція «Україна – це ми!». Почесними гостями благодійного дійства стануть воїни АТО, їх сім’ї та сім’ї Героїв Небесної Сотні.

У вівторок, 22 серпня, о 15.00 год. працівники відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведуть благодійний захід «Творімо добро разом» – майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки для дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та вимушених переселенців зі Сходу України та Криму.

Як повідомили у ГО «Допомога дітям героїв», завдяки домовленості Посла України в Республіці Австрія Олександра Щерби з прем’єр-міністром федеральної землі Штирія Германном Шютценхьофером, група українських дітей вирушила на канікули.

Впродовж двох тижнів – наприкінці липня та початку серпня, підопічні ГО Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я», які хворі на церебральний параліч, відпочивали на базі «Лісова пісня», що на березі озера Пісочне, у с.Гаївка Шацького району Волинської області. Захід організували ГО МСОК «Дивосил-здоров’я» за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

Тих львів’ян-одержувачів субсидій, які зекономили електроенергію і газ в опалювальному періоді, управління соціального захисту міста закликає активніше подавати заяви на повернення коштів.  Такі зави можна подавати лише до 31 серпня включно. Із загальної кількості – а це 18 297 сімей, на сьогодні подали заяви 6 753 сім’ї (36,9 % тих, що мають право) на суму 4,3 млн. грн. (а це 37,4 % усіх коштів, бо загальна сума передбачених відшкодувань – 11,5 млн. грн.).

У квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг є нарахування субсидії, оскільки відділи соціального захисту отримали необхідну інформацію, яку раніше не могла надати Фіскальна служба. Проте субсидія автоматично не призначається тим, у кого є протермінована понад два місці заборгованість з оплати послуг. На цьому наголосила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович і зауважила, що станом на зараз лише незначна частина боржників сплатила борг або уклала договір про його реструктуризацію.