Соціальна сфера

Небайдужих просять допомогти у зборі коштів на лікування чоловіку, в якого діагностували гостру мієлоїдну лейкемію.

Метою заходу є об'єднання зусиль усіх, хто залучений до роботи з дітьми соціально-незахищених категорій у Львівській області задля забезпечення процесу деінституалізації та якісного розвитку соціальної політики на місцях. Результатом конференції має стати напрацювання конкретного бачення і перших кроків до запуску на Львівщині повномасштабного процесу деінституалізації, створення вже в цьому році Центру соціальної підтримки дітей та сімей на базі одного з дитячих будинків Львівщини.

Львів соціальний. Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей та інвалідів дитинства «Довіра», за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, провело для молоді із синдромом Дауна п’ятиденні змагання «Тренувальний збір та чемпіонат «Карпатська лижня 2017», присвячений першому чемпіону світу з лижних перегонів Спеціальної олімпіади – Максиму Байцару».

Семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ордери від однокімнатних квартир. Для чотирьох дітей квартири придбало місто спільно з областю у Дублянах. Ще для трьох дітей квартири (дві у Дублянах і одну у Львові)  придбало місто спільно з опікунами. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив дітям ключі та ордери на помешкання.

З 31 березня до 3 квітня відбудеться V заїзд рекреаційного проекту Genesis. Військових, що повернулись із зони АТО, запрошують безкоштовно відпочити в пансіонаті «Славський», що в смт. Славське. На учасників програми чекають тренінги з особистісного розвитку, арт-терапевтичні заняття, спа-процедури, фізичні навантаження та багато іншого.

У п’ятницю, 24 березня, у Львівському кіноцентрі відбудеться закрита презентація кінострічки про дітей і молодь з синдромом Дауна «Ти де/я тут», у рамках марафону з нагоди Міжнародного дня людини зі синдромом Дауна від ГО «Розправлені крила», БО «Центр Даун-синдром «Промінчик» і Special Olympics Ukraine – Lviv.

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за надання благодійному фонду «Центр медичних інновацій» в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Орлика, 4 для розміщення відділення перинатальної та фетальної медицини центру медичних інновацій «NOVO». Відповідну ухвалу підтримало 49 депутатів.

Активістка тернопільського осередку ВО «Автомайдан», 28-річна Сюзанна Матійчик потребує допомоги. У жінки діагностували згусток онкоклітин і їй призначено операцію вже на початку квітня. Рідні просять допомогти зібрати кошти на операцію, бо поки вдалось зібрати лише половину потрібної суми.

Акція триватиме 29 березня з 9.00 до 10.00 у Львівському обласному центрі служби крові (вул. Пекарська 65). Таким чином байкери хочуть допомогти у вирішенні проблеми дефіциту донорської крові у Львові.

У Львові планують провести першу конференцію, з метою об’єднання зусиль усіх, хто залучений до роботи з дітьми соціально вразливих категорій, задля забезпечення процесу деінституалізації  та якісного розвитку соціальної політики, формування спільного бачення щодо захисту прав дітей та створення для них належних умов життя.