Соціальна сфера

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, до Дня святого Миколая виплатять одноразові грошові допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, а також дітям, у яких батьки мають інвалідність по зору.

У Львові науковці, представники влади та громадського сектору провели круглий стіл «Моделі допомоги на шляху інтеграції внутрішньо переміщених осіб». Ініціатори заходу – Національний університет «Львівська політехніка» та благодійний фонд «Карітас України» мали на меті проаналізувати теоретичні напрацювання і практичні вирішення запитів вимушених переселенців та їх інтеграції у громади. До обговорення долучився Рафал Вольскі, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові, адже саме польський досвід запозичений для багатьох проектів допомоги переселенцям в Україні. 

Внутрішня міграція, спричинена конфліктом на сході України та у Криму – чи не найважливіша проблема, з якими зіткнулося наше суспільство. Адже внутрішньо-переміщені особам, а іноді й учасникам АТО, через обставини, які склалися, доводиться починати все з нуля. Підтримати їхні перші кроки на шляху до власної справи покликаний новий проект від Міжнародної Організації з Міграції (МОМ), що здійснюється за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Регіональним виконавчим партнером МОМ із впровадження проекту у Львівській області є Клуб Ділових Людей. 

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, в цьому році до Дня святого Миколая закуплено набори цукерок для потребуючих діток у місті Львові.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, в цьому році до Дня святого Миколая, за підтримки управління, організовано культурні заходи для потребуючих дітей, дітей з порушенням функції слуху, а також підопічних міського територіального центру та ветеранів.

Сьогодні, 14 грудня, у Львівській міській раді відбулись вибори голови Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді.

У межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції»,  зараз 184 учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Сьогодні виконавчий комітет ухвалив рішення про виділення з міського бюджету на ці потреби 18 млн. 400 тис. грн.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до типового Положення про Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. 

Відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сприяння Єзуїтської служби біженців, організовує 15 грудня святковий захід «Імбирний запах свята» до дня Святого Миколая.

У День святого Миколая, 19 грудня, о 19.00 год. у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у Львові відбудеться унікальний для України благодійний мистецький проект «Колискові для Олекси». Це реальна історія, яка через досвід хлопчика із синдромом Аспергера розповідає про особливих дітей та їхній світ. Кошти, зібрані під час концерту, скерують на підтримку проекту.