Молодіжна політика

Завтра, 30 червня, о 15.00 год. учасники проекту «Lviv Young Project» програми стажування Львівської міської ради «Перший кар’єрний крок» запрошують усіх охочих долучитися до фарбування мосту в парку «Піскові озера».

У неділю, 25 червня, з 11.00 год до 00.00 год. у парку Горіховий гай відбудеться інтелектуально – розважальний  молодіжний фестиваль «Україна – це Я».

У Львові активно ремонтують та будують нові дитячо-спортивні майданчики. Кожен майданчик є особливим і призначений як для найменших відвідувачів, так і для старших.  В серпні 2017 року буде введено в експлуатацію мультифункційний дитячо-спортивний майданчик за адресою вул. Чорновола, 45.

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ запрошує молодь з 29 червня по 2 липня в англомовний табір до Яремче. Запис триває до 15 червня. Зареєструватись можна тут:
https://docs.google.com/…/1o-ysC4n5U633b7QrQaW7vqw3QfH…/edit

Розпочато третій набір студентів на програму Української Академії Лідерства, яка розпочнеться у вересні 2017 року. Учасниками можуть стати підлітки віком 16-18 років, які готові розкривати особистий потенціал, практикувати відповідальне лідерство для служіння державі та змінювати на краще навколишній світ.

З 19 червня до 9 липня у селі Зарваниця (Тернопільська обл.) триватиме літній молодіжний табір. Вік учасників – від 7 до 15 років. Перший заїзд – з 19.06 до 25.06, ІІ заїзд – з 26.06 до 02.07, ІІІ заїзд – з 03.07 до 09.07.

У межах відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівниками відділу соціальної роботи Галицького району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено 3-денну акцію «Дитячі мрії», до якої було залучено 45 дітей.

Першим кроком у реалізації стратегії «Львів - дружній до дітей», яку у місті напрацювали за попередні кілька місяців, стане створення Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Про це повідомили під час брифінгу депутатки Львівської міської ради Уляна Пак та Юлія Гвоздович. У заході також взяли участь директорка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» Галина Макарчук та заступниці президента міського учнівського парламенту Єва Гулак і Вікторія Піка.

Дитячі клуби Львова запрошують усіх охочих 11 червня з 14.00 до 17.00 год на Мистецький фестиваль «Сонячна Країна Л…» в парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Цієї неділі, 4 червня, у коворкінгу iHUB Lviv (вул. Замкнена, 9) відбудеться IT-talks 3.0 - зустріч для підлітків, зацікавлених ІТ-сферою. Зустріч покликана мотивувати молодь займатися інформаційними технологіями. Подія передбачає короткі веселі та цікаві виступи професійних спікерів.