Молодіжна політика

В першій львівській Медіатеці, сьогодні, о 18.00 год. відбудеться цікава розмова про сучасне мистецтво від інтелектуальної платформи Cafe philosophique Lviv.

Вчора, 23 квітня, у Львівській загальноосвітній школі-інтернат № 2 відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у м. Львові.

Львівська міська рада розробила спеціальний логотип, який ілюструватиме усі  заходи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Це зображення сім’ї, в якій панує любов. Про це розповів начальник відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Сьогодні, 23 квітня, у стінах львівської Ратуші відбулась зустріч заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка з стипендіатами Фонду Ганса Зайделя. Під час зустрічі обговорили політичні процеси в Україні, розвиток та інфраструктуру міста Львова, зокрема поспілкувалися й на тему освіти.

У Львові в рамках проекту #ПланетаСонячнихЗайчиків відбудеться відкриття фотовиставки «#ПланетаСонячнихЗайчиків, презентація книги-казки «В країні Сонця»  про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим, а також – перегляд  короткометражного фільму-казки, знятого за її мотивами. Захід відбудеться 27 квітня на вул. Вітовського, 43 А, Park. Art of Rest.

В IT STEP Academy відбувся півфінал чемпіонату «Золотий Байт», що вже вдесяте проходить в Україні. Учасниками змагання були школярі та студенти, що демонстрували свої власні проекти у сфері ІТ-технологій.

Станом на сьогодні у Львівській міській раді є 146 вакансій. В управлінні персоналом ЛМР наголошують, що кваліфікованих фахівців сьогодні знайти важко.

У Львівській загальноосвітній школі-інтернаті № 2, що на вул. Просвіти, 2, зберігається зменшена копія площі Ринок з пряників, яку зробила родина американського дипломата Посольства США в Україні.

З 27 квітня до 1 травня 2018 року у Львові відбуватиметься регіональна зустріч Тезе. Зустріч молодих християн «Паломництво довіри на землі», яку організує спільнота Тезе (Франція), збере у Львові молодь різних християнських конфесій з усієї Європи. Усіх охочих запрошують до участі – безпосередньо долучитись до молитовних зустрічей, а також бути волонтерами – прийняти у себе паломників з інших країн та міст. Закликав допомогти поселити гостей міста під час зустрічі Тезе і міський голова Львова Андрій Садовий в ході відкриття фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом».

У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочався сезон атракціонів. Каруселі пройшли щорічне діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області та отримали дозвіл на експлуатацію.