Молодіжна політика

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові запрошує до участі в соціально-освітньому  проекті «Language School». Це не лише ефективні заняття англійської, що вирізняються своєю різноманітністю і нестандартними підходами до навчання, а також чудова нагода познайомитися з цікавими людьми з різних країн світу. Про це повідомляють організатори.

В суботу, 1 квітня, з 11.00 до 14.00 в УКУ (вул. Козельницька, 2а, лекторіум Академічного корпусу університету) студентів-правників запрошують на «Law Career Day». Як працюють юридичні компанії, які вони мають цінності та яким має бути юрист, щоб його готові були взяти на роботу,  – про це студентам-правникам розкажуть представники провідних компаній.

У Львові відбудеться семінар у рамках проекту «Розвиток молодіжних центрів в Україні», під час якого організатори навчають співробітників і волонтерів установ для молоді, надають юридичну підтримку, а також організовують 10 навчальних поїздок між центрами в різних регіонах. У рамках проекту також аналізується існуюча законодавча база, яка регулює роботу центрів та розроблятимуться пропозиції щодо її удосконалення.

Сьогодні на сесії ЛМР внесли зміни до ухвали від 02.03.2017 року «Про підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів освіти та культури, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Львова». Її текст доповнили словами «а також установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів міста Львова».

Сьогодні, на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова дитячо-юнацької спортивної школи з шахів «Дебют».

У БФ «Карітас-Львів УГКЦ» (вул. І. Франка, 9) стартувала програма з особистісного розвитку та профорієнтації для підлітків «Ліфт у майбутнє». Тренінги тривають у рамках Комплексної освітньо-консультаційної програми для внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО та членів їх сімей. Програма реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Освітній проект Львівського ІТ Кластеру ІТ Future розширюється. Відтепер лекції про ІТ відбуватимуться  не тільки для школярів у Львові, а й для тих, хто навчається в школах районів Львівської області. Всього Кластер відвідає 80 шкіл: 50 – у Львові та 30 – в області.

У Львові вперше відбудеться Young Leaders Startup School – інтенсивна навчально-консультаційну програма. До участі запрошують підлітків та молодь віком 16-19 років, які мають власну бізнес-ідею, хочуть започатковувати власний бізнес-проект, здобувати фінансову незалежність та отримувати додатковий прибуток. Для ЗМІ передбачена акредитація.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення про звільнення від плати за навчання окремих категорій дітей у школах естетичного виховання дітей м. Львова у 2017 році.

У неділю, 5 березня, о 15.00 год. у Центральній дитячій бібліотеці м. Львова, що за адресою: вул. Т. Окуневського, 3, у форматі зустрічі воїни АТО з дітьми, в рамках проекту «Воїни АТО читають казки дітям», запрезентують аудіоальбом казок. Гостями бібліотеки будуть координатор проекту Настя Зайцева, учасник проекту Петро-Афанасій Цап (Моджахед), який прочитає казку «Пан Коцький», та гурт «Troye Zillia».