Спорт

Сьогодні, 21 квітня, о 13.00 год. у Винниках відбулося урочисте відкриття турніру Відкритий чемпіонат України Героїв АТО. В турнірі взяла участь львівська футбольна команда воїнів АТО «Крила АТО». Про це повідомили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Сьогодні у Львові зібралося понад 2 тис пластунів, аби зустрітися один з одним, позмагатись у різноманітних конкурсах, показати свої таланти, поспівати пісень, побути акторами, а й навіть позмагатись у відеоіграх. Цей величезний арсенал подій та конкурсів відбудеться у межах традиційного Дня Пластуна у Виставковому центрі «Південний-EXPO». Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко також взяв участь у відкритті та вручив подяки від імені громади міста Львова пластунам.

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження «Про утворення робочої групи для будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові). Очолила робочу групу директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

Цієї суботи, 21 квітня, о 13.00 год. у Винниках відбудеться урочисте відкриття турніру  Відкритий чемпіонат України Героїв АТО. В турнірі візьме участь львівська футбольна команда воїнів АТО «Крила АТО». Про це повідомили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Сьогодні, 19 квітня, на сесії Львівської міської ради затвердили програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту.

Цієї суботи, 21 квітня, о 13.00 год. у Винниках відбудеться урочисте відкриття турніру Відкритий чемпіонат України Героїв АТО. В турнірі візьме участь львівська команда ФК «Крила АТО». Про це повідомили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Перша Національна збірна піца-майстрів повернулася з World Pizza Championship, який відбувся в місті Парма (Італія). Протягом трьох днів, з 9 до 11 квітня, українці змагалися в майстерності приготування піци з більш, ніж 800 учасниками з 40-ка країн світу представлених на Чемпіонаті. Це був перший досвід участі українців в змаганнях світового рівня, та попри це нашій збірній вдалося зайняти високі позиції в рейтингах та запам’ятатися всім своєю креативністю та сміливістю.

Міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання колегії запропонував виділити додаткові кошти для завершення робіт з ремонту та реконструкції стадіону «Юність» в парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Це рішення має розглянути бюджетна комісія та подати свої пропозиції на розгляд сесії Львівської міської ради.

Розпочато прийом документів на участь у конкурсі по Програмі «Дитячий тренер» на 2018 рік, який триватиме до 16 травня.

Спортивної інфраструктури у Львові стає більше. Цього року буде розпочато реконструкцію дитячо-спортивного майданчика на вул. Ковельській, 67. На майданчику буде повністю оновлено огорожу, замінено штучне покриття на міні-футбольному полі, облаштовано новесенький мультифункційний майданчик для гри у баскетбол та волейбол. Також на майданчику з'являться роздягальні та зона для занять "Street Workout".