Громадське слухання щодо внесення змін до детального плану території житлового району «Голоско» м. Львова.

З 10 липня 2015р. по 10 серпня 2015р. триватиме громадське слухання щодо внесення змін до детального плану території житлового району «Голоско» м. Львова.Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури Львівської міської ради, а розробником - ТзОВ «УКРДИЗАЙНГРУП».Основні причини необхідності внесення змін – потреба в нових територіях житлового фонду та нові економічні реалії, які вимагають перспективного територіального розвитку окремих ділянок проектованої території.

22 липня 2015 року відбудеться публічне представлення згаданої документації. Місце проведення: актовий зал Шевченківської районної адміністраціїю ( м. Львів, вул. Липинського, 11). Початок о 17.00.

З  матеріалами можна ознайомитись в управлінні архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради за адресою : м. Львів, пл. Ринок, 1.

Пропозиції можна подавати до 10 серпня 2015 року у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.

Пропозиції, надані   після   встановленого   строку,   не розглядаються.

Зверніть увагу: Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані  в  межах відповідних  законодавчих та нормативно-правових актів,  державних будівельних норм,  стандартів і правил  та  надаватися  у  строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції  до  проектів  містобудівної  документації на  місцевому рівні мають право надавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на  території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані  на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної  документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на  території,  щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Інформаційна довідка до проекту внесення змін до детального плану території житлового мікрорайону «Голоско».

Територія опрацювання, а також і коригування обмежена вулицями Львова: Замарстинівська, Варшавська, пр..В.Чорновола - з півдня, на північному заході та на півночі межує з Брюховицьким лісом, на південному-сході із Замарстинівським лісопарком і старим Голосківським цвинтарем - на півночі.

В проекті ДПТ вносяться зміни на невелику частину території в двох місцях. Перша територія – це ділянкаПП «Львівський дистриб’ютор» на вул. Під Голоском. На сьогоднішній день функціональне призначення території – складська зона. Згідно попередньо-розробленего ДПТ дана територія передбачалась під буферну зону сакрального комплексу. Згідно останньої зміни та враховуючи більш раціональне використання території проектом передбачається розміщення житлового багатоповерхового будинку з прибудинковою територією.

Друга територія – обмежена вулицями гет. І.Мазепи, Замарстинівською та Топольною і включає в себе декілька ділянок. А саме:

  • ділянка зруйнованої спортивно-навчальної бази «Спартак», що на сьогоднішній день належить ТзОВ «Львівбудмакс - інвест»;
  • ділянка з виробничо-складськимибудівлями, що на сьогоднішній день належитьТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм».

На сьогоднішній день функціональне призначення території – складська та спортивна зони. Згідно попередньо-розробленего ДПТ дана територія передбачалась під розміщення спортивних споруд та полі функціонального комплексу. Провівши комплексний аналіз території та враховуючи більш раціональне використання території проектом передбачається наступне:

  1. Розмістити один спортивно-торгівельний комплекс загальною площею 45 400м.кв.
  2. На території, що прилягає до існуючих житлових багатоповерхових будинків запроектовано житловий багатоповерховий квартал.
  3. На складських та промислових територіях, що по вул. Топольній – запроектовано житловий багатоповерховий квартал.
  4. На перехресті вулиць Замарстинівської та Гет. І. Мазепи запроектовано транспортне кільце.

Територія внесення змін

Записка ДПТ Голоско

Опорний план

Проектний план

План червоних ліній

Схема організації руху

Схема інженерної підготовки

Креслення поперечних профілів

Схема зонування території