Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду внесення змін до детального плану території у межах вул. Кульпарківської, вул. Садової, вул. С. Петлюри, вул. Любінської, залізничної колії.

Із 29 вересня по 24 жовтня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду внесення змін до детального плану території  у межах вул. Кульпарківської, вул. Садової, вул. С. Петлюри, вул. Любінської, залізничної колії.

У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 27, 5 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ дорівнює розрахунковому терміну генерального плану Львова, в тому числі 1-ша черга 5 років.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

17 жовтня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: середня загальноосвітня школа № 51, м. Львів, вул. Скісна,1. Початок о 18.00.

Пропозиції просимо подавати до 24 жовтня  2016 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Опубліковано 28.09.2016р.

Додатки:

Довідник по громадських слуханнях в сфері містобудування.

 Записка

 Схема розташування

 План існуючого використання

Опорний план

Схема планувальних обмежень

Проектний план

Рух транспорту

Поперечні профілі 1

Поперечні профілі 2

Схема функціонального зонування