Допомога АТО

В п’ятницю, 20 квітня, у Львові відбувся VI Всеукраїнський форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО».  Форум організований Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій спільно з проектом «Воїну – гідна праця» Громадської організації «Центр зайнятості вільних людей» (м. Київ) при підтримці Львівської міської ради.

Вчора, 19 квітня, в районних адміністраціях Львова відбулися зустрічі з учасниками антитерористичної операції у форматі «Дня відкритих дверей». Під час зустрічей бійці мали змогу отримати фахові консультації та допомогу. 

Сьогодні, 19 квітня, під час сесії Львівської міської ради внесли зміни до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова. Тепер її дія поширюється також на постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей Героїв Небесної Сотні.

У четвер, 19 квітня, з 17.00 до 19.00 год. в районних адміністраціях Львова для учасників антитерористичної операції вперше відбудуться зустрічі у форматі «Дня відкритих дверей».

У четвер, 19 квітня, з 17.00 до 19.00 год. в районних адміністраціях м. Львова для учасників антитерористичної операції  відбудуться зустрічі у форматі «День відкритих дверей». Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей», запрошують на VI Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО». Форум відбудеться в п’ятницю, 20 квітня, в конференц-залі готелю RIUS (вул. Академіка Гнатюка, 12а). Початок о 17.00 год.

У Львові системно підтримують учасників антитерористичної операції. За 1-й квартал 2018 року з міського бюджету матеріальні допомоги та компенсації отримали понад 400 воїнів АТО на загальну суму майже 30 мільйонів гривень. Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей», запрошують на VI Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО», який відбудеться 20 квітня 2018 року у Львові.

Щоб максимально допомагати нашим захисникам та їхнім родинам, управління соціального захисту Львівської міської ради реалізовує міські програми соціальної підтримки та захисту учасників антитерористичної операції-мешканців м. Львова. Торік з міського бюджету місто надало на підтримку бійців 107,6 млн. грн., що у 2 рази більше, ніж у 2016 році. На 2018 рік місто планує надати на ці потреби 108, 9 млн. грн.

У межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції», зараз 124 учасники АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про виділення з міського бюджету на ці потреби 12 млн. 400 тис. грн.  Загалом у 2018 році, відповідно до Програми, 1 000 бійців АТО зі Львова отримають таку допомогу, і вже 159 бійців в цьому році її отримали.