Допомога АТО

Подарувати радість дітям загиблих українських бійців у спільному різдвяному співі і запросити до святкової атмосфери древнього Львова – такою є різдвяна місія волонтерів, які запросили до міста Лева родини загиблих воїнів АТО. Завтра в Український католицький університет прибуде близько 200 дітей, інформує прес-центр УКУ.

8 військовослужбовців – учасників АТО, що втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, отримали квартири у багатоповерхівках Львова. Ключі, охоронні свідоцтва на житло та маленькі символічні дідухи сьогодні урочисто вручив їм міський голова Андрій Садовий.

До Львова приїхали діти учасників бойових дій зі Сходу України та діти загиблих Героїв,  аби ознайомитись з традиціями святкування Різдва. Окрім святкової Різдвяної вечері, на дітей чекатиме насичена програма, і кожен отримає пам’ятний подарунок про Львів. Центр запрошує журналістів поспілкуватись з дітьми.

31 грудня 2016 року, напередодні нового 2017 року, у Храмі св. Василія Великого (Львів-Рясне-1) священики разом з парафіянами подякували Господу Богу за прожитий рік, відслуживши св. Літургію.

Завтра до Львова приїдуть 11 хлопців і дівчат та учасник бойових дій з дружиною (як супроводжуючі), аби ознайомитись з традиціями святкування Різдва на Західній Україні. Окрім святкової Різдвяної вечері, на дітей чекатиме насичена програма, і кожен отримає пам’ятний подарунок про Львів.

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій запросив до Львова дітей учасників бойових дій зі сходу України та дітей загиблих Героїв, аби ознайомити їх з традиціями святкування Різдва на Західній Україні. Впродовж 4 – 8 січня на дітей чекатиме насичена програма і кожен отримає пам’ятний подарунок про Львів.

Виконавчий комітет міськради погодив внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. Відповідні коригування пов’язані із нещодавнім надходженням державних субвенцій.

Рада погодила внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році проводять за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. «За» відповідне рішення проголосувало 35 міських обранців.

У Львові стартує друга хвиля проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Організатори програми  – Клуб Ділових Людей та Міжнародна організація з міграції (МОМ). Фінансову підтримку надає Уряд Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє у партнерстві з Міністерством міжнародного розвитку (DFID).

Учора у Львові відбулася процедура закупівлі вже шостої цьогоріч квартири для учасника АТО, що втратив функціональні можливості нижніх кінцівок. Ще 3 міськрада має намір придбати до кінця тижня.