звіт

Львівське комунальне підприємство «Лев» – це установа, що опікується безпритульними тваринами у Львові. На базі підприємства діє Ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних собак і котів, Перша Комунальна Ветеринарна Клініка (для безпритульних і домашніх тварин), Служба відлову тварин та Центр реєстрації. 2016 року тут також розпочали роботу над створенням Центру адопції (прилаштування тварин у нові родини) і це – далеко не все.

Як повідомив керівник «Муніципальної дружини» Юрій Діль, торік працівники підприємства склали 475 протоколів про адміністративні правопорушення, а основному – по вуличній торгівлі.

Е-документообіг, 93 закупівлі через ProZorro, 800 показників розвитку міста, відкритих для громадськості… Ці та інші напрацювання в 2016 році, а також плани на 2017 презентував громадськості Міський центр інформаційних технологій.

27 грудня у Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся публічний звіт управління культури ЛМР за роботу у 2016 році. Розповіли про відремонтовану Комфорт-бібліотеку для дітей, профінансовані нові україномовні видання, 0,5 млн грн на реалізацію соціально-культурних проектів – пропонуємо короткі підсумки за рік в галузі культури.

61 послуга в Особистому кабінеті мешканця, електронна черга в поліклініку, 1700 карток львів’ян – учасників АТО, е-реєстрація в садочки… Ці та інші напрацювання в 2016 році, а також плани на 2017 презентувало громадськості міське управління ІТ.

Подаємо короткий звіт про проведену у 2016 році роботу районними адміністраціями міста Львова.

Вперше в історії конкурсу «Європейська столиця культури» учасником стало місто Львів, вперше проведено у Львові Чемпіонат світу з шахів, у межах проекту «Львів дипломатичний» у місті ознакували будівлі, де колись були розміщені консульські установи, урочистості з нагоди 760-річчя Львові: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові протягом 2016 року.

Трамвай на Сихів, тролейбус до нового терміналу, ремонти доріг, каналізування вулиць, будівництво колекторів, «Місця щасливих людей», вшанування Небесної Сотні - короткі підсумки реалізованих інфраструктурних проектів в цьому році у Львові.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками громади міста, аби прозвітувати за роботу у 2016 році. Зустріч відбулась на території компанії SoftServe. Мер коротко розповів про роботу міської ради у різних напрямках життєдіяльності міста, відповідно до прописаних у програмі «Львів 2020» планів. Зокрема, міський голова поділився планами щодо вирішення проблеми з вивезенням сміття зі Львова. 

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками громади міста, аби прозвітувати за роботу у 2016 році. Зустріч відбулась на території компанії SoftServe. Мер коротко розповів про роботу міської ради у різних напрямках життєдіяльності міста, відповідно до прописаних у програмі «Львів 2020» планів. Зокрема, міський голова розповів про реалізацію проектів транспортної інфраструктури. Йдеться про ремонти та будівництво доріг, тролейбусних та трамвайних ліній, велосипедних доріжок, паркінгу.