звіт

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», з початку року у Львові демонтовано близько 1 тис. рекламоносіїв, з них вивісок алкоголю – 76. Зараз же демонтаж самовільно встановлених вивісок призупинений через постанову Львівського окружного адміністративного суду.

Цього року відділ екологічного нагляду, що проводить обстеження парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків,  рекреаційних зон щодо утримання зелених насаджень, засмічення територій тощо, обстежив території загального користування 6-ти районів міста та 210 дитячих і спортивних майданчиків, а також 36  закладів освіти (дитячих садків та шкіл).

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», у першому півріччі 2017 року до міського бюджету за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних конструкцій надійшло 11 027 141 грн, що на 8,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року, а також є  тенденція до зменшення кількості чинних дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

У 2017 році мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» обстежила 80 водних об’єктів на перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин та промоніторила 64 перехрестя вулиць міста. Також  провела вимірювання забруднення атмосферного повітря у 5 парках міста.

Основний і важливий аспект роботи ЛКП «Муніципальна дружина» – це відеоспостереження за безпекою в місті. За словами Романа Хом’яка, директора «Муніципальної дружини», відеоспостереження в основному ведеться за центральною частиною міста.

За словами директора ЛКП «Муніципальна дружина» Романа Хом’яка, за перше півріччя 2017 року кількість дзвінків на гарячу лінію Центру безпеки міста становить 2001. З них 195 звернень – щодо шуму через вуличних музикантів.

Як повідомили в ЛКП «Муніципальна дружина», за перше півріччя 2017 року працівники «Муніципальної дружини» склали 375 протоколів щодо порушення правил торгівлі та благоустрою.

Сьогодні міський голова на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради під час звіту про роботу виконавчих органів міської ради розповів про те, що зараз місто активно займається розвитком мікрорайону Рясне. У цьому мікрорайоні буде реалізовано проект «Зелений район» спільно з експертами з м. Фрайбург. 

Сьогодні, 20 липня, під час пленарного засідання сесії ЛМР міський голова Львова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради та розповів про якісну роботу Центрів надання адміністративних послуг, які працюють у всіх районах міста. 

Сьогодні, 20 липня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради міський голова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради і розповів про унікальний досвід Львова в Україні щодо підтримки учасників бойових дій.