звіт

Впродовж 14-21 квітня на «Гарячій лінія міста»  зареєстровано 1 500 звернень. Найбільше мешканці звертались з питань житлового господарства, благоустрою, транспорту та ліфтів. Загалом за цей час відділ прийняв 4 000 дзвінків. 

Торік у Львові запрацювали три нові амбулаторії сімейної медицини. Одну амбулаторію відкрили для мешканців Залізничного району на вул. О. Степанівни, 35А. Для мешканців Шевченківського району – одну створили на вул. Грінченка, 6 і ще одну – відкрили на вул. Шевченка, 358Б, капітально відремонтувавши поліклінічне відділення, яке до цього там функціонувало. Вже цього року амбулаторію відкрили для мешканців Нового Львова на вул. Тернопільській, 9. Наступна, 19 амбулаторія, запрацює у Личаківському районі на початку літа.

Смертність немовлят – один з показників у світовій медицині, за яким оцінюють якість надання медичної допомоги. Минулого року у місті померло 46 немовлят, і це найнижчий показник за останні п’ять років у Львові і за всю історію незалежної України. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Як повідомила Франківська районна адміністрація, належний технічний стану житлового фонду та інженерних об’єктів всіх форм власності знаходиться на постійному контролі районної адміністрації. За рахунок бюджетних асигнувань проводяться ремонті роботи, зокрема у 2016 році в житлових будинках проведено поточний ремонт на суму – 9 млн. 531,6 тис. грн., та капітальний ремонт на суму - 5 млн. 247,7 тис. грн.

Впродовж 2016 року у стаціонарних медичних закладах Львова проліковано 115 753 пацієнтів. Також 29 414 проліковано у денних стаціонарах. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Минулого року на покращення матеріально-технічної бази медичних закладів інвестовано 91,2 млн.грн. З них 9,8 млн. – позабюджетні надходження. Відтак, реконструкцій, поточних і капітальних ремонтів виконано на 22,7 млн.грн. (з них 6,3 млн.грн. – позабюджетні). Обладнання закуплено на 68,5 млн.грн. (з них 3,5 млн.грн. – позабюджетні). Це найбільша сума за всі попередні роки, повідомив начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Впродовж 2016 року на території Шевченківського району було проведено 446 рейдів з ліквідації несанкціонованої вуличної торгівлі, під час яких припинено функціонування 185 об’єктів.

У Львові зменшуються показники занедбаності онкопатологій. Зокрема, занедбаність раку молочної залози за роки незалежності України у Львові найнижчий – 14,7%. Ще 10 років тому він становив 28,5%. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Минулого року показник смертності у Львові залишився на тому ж рівні, що й позаминулого. Зокрема, померло 7130 осіб (у 2015 році – 7136). З них 64% львів’ян померло від хвороб системи кровообігу та 18% – від онкологічних захворювань.

Станом на сьогодні майже 400 тисяч львів’ян можуть записатись у зручний для себе час на прийом до лікаря он-лайн. А вже незабаром електронна  реєстрація пацієнтів запрацює практично в усіх поліклініках Львова. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.