звіт

У 2017 році виконавчі органи Львівської міської ради планують реалізувати проекти переможців Громадського бюджету Львова. В рамках проекту львів’яни подали 263 пропозиції, з них було обрано 67 проектів переможців.

У 2016 році послугами Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб скористалися майже 1800 осіб. Загалом у Центрі зареєстровано 2473 бездомних громадян. Як зазначила директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, звітуючи про роботу департаменту, в Центрі провели ремонтні роботи, зокрема облаштували харчоблок і кухню. 

Станом на 1 січня 2017 року на обліку у відділах у справах дітей Львова перебуває 562 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це становить 0,4% від загальної кількості дітей у місті. З них  511 дітей охоплені сімейними формами виховання, і це 91% від загальної кількості дітей зазначених категорій.

З початку старту порталу адміністративних послуг з автентифікацією мешканця на порталі зареєструвалось близько 16 тисяч львів’ян. Торік кількість послуг замовлених онлайн досягла 5 тисяч.

У 2016 році для галузі освіти на проведення ремонтних робіт у навчальних закладах з коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова передбачено 140,9  млн. грн. та на матеріально-технічне забезпечення 24,8 млн. грн.

У 2016 році Львівська область посіла друге місце серед областей із найвищим прохідним балом абітурієнтів. Український центр оцінювання якості освіти опублікував результати ЗНО у 2016 році, де Львів отримав перше місце за рівнем знань випускників. Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, звітуючи про роботу структурного підрозділу у 2016 році.

У 2016 році для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, придбали 9 квартир. Одну квартиру придбано за кошти міської Програми, 5 квартир – у співфінансуванні з обласною. Ще 3 квартири для дітей придбало місто спільно з опікунами. Про це розповіла директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна під час презентації звіту роботи департаменту.

Щоб забезпечувати належні умови роботи, торік запровадили прийом громадян за системою «електронної черги» у п’ятьох відділах соціального захисту Львова (крім Личаківського, оскільки там облаштовують нове робоче приміщення). Про це розповіла директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна  під час презентації звіту роботи департаменту у 2016 році.

Торік відділ промоції міста організував 5 прес-турів з Маріуполя, Сум, Одеси, Чернігова, Харкова. Під час прес-турів Львів відвідало близько 40 журналістів та вийшло близько 100 публікацій в ЗМІ України.

На закупівлю книг у муніципальні публічні бібліотеки з бюджету розвитку м. Львова торік виділено 700 тис. гривень. Додатково 500 тис. гривень виділено у 2016 році на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для бібліотек міста Львова. Про це повідомили під час звіту департаменту гуманітарної політики за роботу у 2016 році.