сміття

Місто отримало рекомендації від французької компанії будувати новий сміттєпереробний завод на території ТЕЦ-2. Зараз ця пропозиція опрацьовується. Також мешканцям навколишніх сіл було презентовано проект рекультивації полігону в Грибовичах. Про це у відеозверненні розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Наразі три міста Львівської області відповідно до меморандуму, приймають на утилізацію та захоронення сміття зі Львова. Також частково допомагає Жидачів. Про це сьогодні на брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, до кінця цього року місто планує завершити усі роботи щодо проекту по будівництву заводу і приступити до виконання першого етапу робіт. Також місто отримало погодження проекту щодо невідкладних робіт по дамбі на полігоні в Грибовичах, відтак, найближчим часом там буде працювати техніка.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 282 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 22,7% від загальної кількості.

Цього тижня французька компанія «Egis» презентувала перші напрацювання щодо будівництва сміттєпереробного заводу для Львова. Міський голова Львова підкреслив, що будівництво нового сміттєпереробного комплексу – це, поруч із вирішенням сміттєвого питання для Львова, нові робочі місця і нові інвестиції.

Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про зупинення під Києвом фур із сміттям, нібито зі Львова. Міський голова Львова наголосив на неприпустимості самовільного скидання сміття без відповідних дозволів та угод. Також мер вимагає проведення ретельного розслідування і застосування найсуворішого покарання до винних.

Міський голова підписав розпорядження, яким 30 травня, день, коли торік на полігоні твердих побутових відходів у с. В. Грибовичі сталася трагедія (зсув і обвал), оголошено днем жалоби у м. Львові.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 259 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 20,9% від загальної кількості.

Вчора в Малехові відбулась зустріч з депутатами, членами виконавчого комітету Малехівської сільської ради та мешканцями. Представники компанії «Egis» запрезентували попередні напрацювання щодо комплексного вирішення проблеми ТПВ. Як розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, французи для будівництва нового сміттєпереробного комплексу пропонують ділянку на території ТЕЦ-2. Також вони напрацювали проект першочергових протиаварійних робіт на полігоні в с. Великі Грибовичі. Одразу після отримання дозволів, там будуть розпочаті роботи.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що наразі змін по співпраці з іншими містами відповідно до меморандуму нема. Львів має ліміти лише на вивезення та захоронення 80 тонн сміття в день на полігонах Львівської області. Також мер додав, що відкрито кримінальні провадження не лише у Львові, а й у Тернополі, і міські посадовці їздять у Тернопіль давати свідчення.