сміття

Сьогодні, 16 листопада, на сесії Львівської міської ради депутати заслухали інформацію про ситуацію з ТПВ та майбутнім сміттєпереробним комплексом. Як зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, зараз важливо отримати кошти від ЄБРР для того, щоб дійти до остаточного проекту заводу та розпочати будівництво сміттєпереробного комплексу.

Сьогодні, 16 листопада, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати заслухали інформацію про ситуацію з вивезенням твердих побутових відходів з міста Львова, про використання субвенції з міського бюджету обласною державною адміністрацією та про хід робіт по рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Одним із пріоритетних напрямків у комплексному підході до вирішення питання зі сміттям у Львові є будівництво заводу з механіко-біологічної переробки ТПВ. За словами Вадима Ноздрі, директора ЛКП «Зелене місто», будівництво заводу зараз перебуває на стадії розробки проекту.

Львів і область потребують сучасного полігону для захоронення твердих побутових відходів. За словами Вадима Ноздрі, директора ЛКП «Зелене місто», пошук ділянки під полігон триває. На сьогодні область запропонувала 17 ділянок. Однак, згідно з передбаченими нормами, за розмірами підходять лише 3-4 об’єкти.

Громадська організація «Студентське Братство Львівщини» організовує еко-курс #ЗбережиУкраїнуВідСміття. Заходи відбуватимуться в трьох університетах Львова: Львівському національному університеті імені Івана Франка, Національному університеті «Львівська Політехніка» та Українському католицькому університеті. Ця подія складається з п‘яти зустрічей та круглого столу.

Сьогодні, 26 жовтня, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати заслухали інформацію про ситуацію з вивезенням відходів з міста Львова, про використання субвенції з міського бюджету обласною владою та про хід робіт по рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Як повідомив речник Головного управління ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев, сьогодні о 12.45 надійшло повідомлення про займання на території сміттєзвалища ЛКП «Збиранка». Пожежу, площею 50 кв.м.,  ліквідували о 14.20 год.

У Львові 6-8 жовтня в межах Форуму електронного врядування 451 °Е відбувся всеукраїнський студентський ідеатон, у якому перемогла команда з НУ «Львівська політехніка». Переможці створили мобільний додаток і сайт,  що може стати ефективним рішенням з аналітики ТПВ, та smart методи поведінки зі сміттям.

На «Арені Львів» триває ІІІ Міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія», під час якого директор ЛКП «Зелене місто» запрезентував концепцію переробного комплексу у Львові, який планують збудувати до 2020 року.

У Львові триває другий день екологічного форуму «Вода та Енергія», під час якого українські та міжнародні експерти обговорюють реформи в екологічному законодавстві та технологічні інновації у сфері охорони навколишнього середовища. Зокрема, сьогоднішній день присвячений секціям на тему ТПВ, під час чого запрезентували проект рекультивації Грибовицького полігону та розповіли про концепцію переробного комплексу у Львові.