сміття

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, що включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Загалом мова йде про суму 20 млн євро кредиту та грантові кошти. Як розповів у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий, паралельно місто розпочало роботи над проектом  сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2.

Сьогодні під час пленарного засідання депутати підтримали надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,5000 га, на вул. Пластовій (від ділянки ЛМКП «Львівводоканал» до ділянки ЛМКП «Львівтеплоенерго») для будівництва та обслуговування відрізку дороги. Також депутати підтримали ухвалу про виділ з комунального підприємства «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» нового комунального підприємства «Еко-місто».

Сьогодні на засідання сесії ЛМР депутати прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 р. №2163 «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019р.».

Станом на сьогодні усі контейнерні майданчики Львова очищені, але на перевантажувальній станції на вул. Північній є понад 4 тис. тонн невивезеного сміття, кількість якого щодня збільшується, тому місто очищеним від відходів вважати не можна. На цьому наголосив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. 

Як повідомили голови районних адміністрацій, станом сьогодні на кінець дня у місті є переповненими 14 майданчиків у Франківському районі, 3 – біля закладів освіти та 3 – біля закладів охорони здоров’я.

Сьогодні відбувається засідання сесії обласної ради, де одним з ключових питань є розгляд Програми поводження з ТПВ у Львові. Під час засідання виступив міський голова Львова Андрій Садовий, котрий наголосив на важливості проведення злагодженої роботи та спільною працею показати приклад для всієї держави. 

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на сесії Львівської обласної ради прокоментував співпрацю міста та області у питанні вивезення ТПВ. 

Як повідомили голови районних адміністрацій, станом сьогодні на кінець дня у місті є переповненими 127 майданчиків, з них: у Франківському районі – 5, у Сихівському – 68, у Залізничному – 7, у Шевченківському – 47. 

У місті покращилась ситуація щодо вивезення сміття з майданчиків у Франківському районі, але ще багато майданчиків перенакопичено у Сихівському, Шевченківському та Залізничному районах. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 4604 тонни сміття. За попередню добу з міста було вивезено 626 тонн ТПВ, з них — 331 тонна — за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 295 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС. Також місто ще в п’ятницю перерахувало 25 млн грн обласній адміністрації.