Оголошуються комерційний та некомерційних конкурси для передачі

  • 08.05.2015, 10:58
  • 1460
  • Ірина Круглова

Управління комунальної власності оголошує комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду вільних нежитлових приміщень, які знаходяться в комунальній власності.

На комерційний конкурс пропонуються два об’єкти нерухомого майна, що знаходяться на вул. І.Мечникова, 19/14 (підвал площею 24,1 кв. м) та на вул. І. Миколайчука, 9 (1-ий поверх площею 63,4 кв.м).

На некомерційний конкурс пропонуються також два об’єки нерухомого майна, що знаходяться на вул. Тершаковців, 4 ( підвал площею 18,8 кв. м) та на вул.  Новий Світ, 4 ( підвал площею 27,0 кв. м)

Всі ці приміщення пропонуються для юридичних осіб, мешканців, творчих працівників чи громадських організацій.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у комерційному та  некомерційному конкурсах та до 28 травня 2015 року подати відповідну заяву у відділ «Центр надання адміністративних послуг,що на пл. Ринок,1, - повідомила начальник управління комунальної власності Інна Свистун. 

Перелік приміщень, умови участі в конкурсі, дата засідання комісії, на якому серед учасників визначатимуться переможці, опубліковані у газеті «Львівська пошта» від 07.05.2015, розміщені на головній сторінці сайту Львівської міської ради у рубриці «Оренда комунального майна». А також повний текст оголошення Ви можете ознайомитись за посиланням:

Довідка

(оголошення)