Повідомляємо про початок створення Громадської Ради при управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

З метою створення ефективних організаційних та правових умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні справами, забезпечення відкритості діяльності Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради з питань цивільного захисту населення, підтримання постійного діалогу з громадськістю, врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики у сфері цивільного захисту при Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради створюється Громадська рада.

Відповідно до Ухвали Львівської міської ради від 31.03.2016 року №358 "Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради", до складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю інспекції, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Для участі в Громадській раді претенденти заповнюють електронну форму встановленого зразка (http://city-adm.lviv.ua/lmr/office-membership), а також наступний перелік документів:

- коротку біографічну довідку (до 1000 знаків), яка містить дані щодо: року народження, освіти, назви громадської або іншої організації (ініціативи) чи установи, яку представляє особа, фотографію претендента, відомості про особисті здобутки у відповідній галузі, контакти, відомості щодо судимості тощо.

- мотиваційний лист (до 1000 знаків). У мотиваційному листі кандидат вказує особистий досвід, знання та навички у відповідній сфері, а також плановану діяльність у рамках Громадської ради.

- лист громадської або іншої організації, статутна діяльність якої пов’язана зі сферою діяльності інспекції, про делегування або підтримку кандидата. У листі також вказуються проекти (заходи), які здійснила громадська організація у відповідній сфері діяльності за попередній рік.

Адреса управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради: 79000, м. Львів, вул. Стефаника, 4,

e-mail: (uns@lvivcity.gov.ua).

Контактна особа – Романюк Валентин Георгійович, тел. 297-57-09.

Прийом документів здійснюється до 19 квітня 2017 року.