Оголошується створення Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради

Відповідно до п.1.3 Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради, затвердженого Львівською міською радою ухвалою від 31.03.2016 №358, оголошуємо про початок створення Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради.

Основні завдання Громадської ради:

  • надання пропозицій, рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності управління;

  • розвиток та поглиблення партнерських відносин і співпраці між громадськими об’єднаннями та Львівською міською радою;

  • надання пропозицій щодо стратегії розвитку управління персоналом;

  • участь в організації та проведенні громадських обговорень та слухань питань, що належать до компетенції управління;

  • збирання, узагальнення та подання управлінню інформації про пропозиції інститутів громадянського суспільства щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення і належать до компетенції управління;

  • забезпечення оперативного та ефективного зворотного зв’язку між громадськими об’єднаннями, науковцями, представниками засобів масової інформації та управлінням.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Формування складу Громадської ради розпочинається з публікації оголошення про початок створення Громадської ради на офіційному веб-сайті Львівської міської ради.

Впродовж 20 календарних днів з моменту опублікування оголошення про початок створення Громадської ради претенденти подають заповнену електронну форму встановленого зразка і зазначені у ній  документи.

Адреса управління персоналом: 79000, м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 338.

Контактні особи: Ткаченко Юлія та Яремчук Богдана, тел.. 297-58-12, e-mail – kadry215@gmail.com

Прийом заявок відбувається до 25.07.2017р.