Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу організаційного та бухгалтерського забезпечення

Вимоги до кандидата:

  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи головним  бухгалтером  на службі в органах місцевого самоврядування  або  державній службі на  керівних посадах  не менше  3 років або при необхідності  (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій)  стаж роботи  головним бухгалтером в інших сферах управління не менше 4 років.

Головний спеціаліст  відділу організаційного та бухгалтерського забезпечення

Вимоги до кандидата:

  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи  за фахом   на службі в органах місцевого самоврядування  або  державній службі не менше  1 року  чи стаж роботи  за фахом  в інших сферах управління не менше 3 років.

Провідний спеціаліст відділу інспекційної роботи

Вимоги до кандидата:

  • вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та архітектура або право) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або  державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Провідний спеціаліст відділу виконання дозвільних та реєстраційних функцій;

Вимоги до кандидата:

  • вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та архітектура) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або  державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Документи для участі в конкурсі подавати впродовж місяця з дня опублікування оголошення в газеті за адресою: м. Львів, вул. Угорська, 7а, тел. 254-66-94.