Оголошення про створення Громадської ради при управлінні адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради

На підставі п. 1.3 Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради затвердженого ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2016 № 358 «Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради» оголошуємо про створення Громадської ради при управлінні адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради.

Громадська рада створюється з метою  забезпечення відкритості діяльності управління адміністрування послуг, підтримання постійного діалогу з громадськістю, врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг.

Для участі в Громадській раді претенденти подають документи відповідно до п. 4.4 Типового положення та заповнюють електронну форму за посиланням.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Адреса  управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1. 

Контактна особа: Федорчак Марта, тел. 297-58-22, 297-58-33 e-mail – fedorchakm@gmail.com

Прийом документів продовжено до 20.07.2017р.