Палац культури ім. Г. Хоткевича оголошує конкурс на вакантну посаду

Комунальний заклад культури «Міський Палац культури імені Гната Хоткевича», згідно з положенням ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якого формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; згідно з Порядком формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р. № 497 ( текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України), оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Керівник зразкового театру-студії «Під Мостом»;

Завдання та обов'язки: Керує роботою театру-студії; бере участь у розробці перспективних та поточних планів роботи, в проведенні організаційно-творчих заходів; проводить групові та індивідуальні заняття з учасниками з акторської майстерності, техніки мови, художнього слова тощо; проводить учбові заняття, виступи з концертами та виставами; бере участь у роботі щодо організації та проведення масових заходів, тематичних вечорів, театралізованих свят тощо; здійснює облік репетицій, виступів, проведеної навчально-виховної роботи; складає кошторис витрат та подає його на затвердження у встановленому порядку.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; чинні нормативні акти, з питань культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності, розвитку художньої та технічної творчості; теорію і практику відповідного виду мистецтва; форми і методи навчально-виховної роботи; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр); для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за аналогічною за характером професією не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 17.00 год. 02 жовтня 2017 року повинні подати до Комунального закладу «Міський Палац культури імені Гната Хоткевича» ( 79000, м. Львів, вул.Кушевича,1 ) такі документи:

  • Заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
  • Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • Копію документу, що посвідчує особу;
  • Витяг з трудової книжки ( за наявності);
  • Копію документу про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Конкурс відбудеться 04.10.2017 в приміщенні МПК ім. Г.Хоткевича в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами о 10.00 год.
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу о 11.00 год. 

Початок реєстрації – об 10.00 год.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за тел.: 0322 522 767