Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку

З метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку в період Різдвяних свят, Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку з 8 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року на просп. Свободи (перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької) та на пл. Ринок.

Заявки слід подавати до 20 жовтня 2017 року на ім’я директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради через Центр надання адміністративних послуг або його територіальні підрозділи.

Проект облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план-схему, візуалізацію елементів ярмарку, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території, заходи щодо попередження мінімізації та забезпечення роздільного збору твердих побутових відходів, а також соціальну складову.

Вимоги щодо облаштування ярмарку:

1. Розподіл на сектори:

а) торгівля сувенірною та художньою продукцією народних промислів;

б) торгівля продовольчими товарами із дотриманням санітарного законодавства.

2. Технічна характеристика (встановлення мобільних, декоративних, дерев’яних збірно-розбірних конструкцій, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, належного підключення до електромереж, відеоспостереження, цілодобової охорони, прибирання та вивозу сміття, дотримання пожежного та санітарного законодавства).

3. Культурно-розважальне наповнення (організація показових майстер-класів з народних ремесел, організація культурно-просвітницького дійства на різдвяну тематику, організація заходу, що сприятиме зміцненню міжнародних культурних зв’язків у форматі міжнародного фестивалю різдвяних традицій, благодійна складова).

Також організатор повинен мати досвід проведення таких ярмарків на території України.

Детальніша інформація за тел. 297-58-76, 297-58-65.