Оголошено прийом заяв на внесення проектів до Календарного плану управління культури на 2018 рік

Управління культури департаменту розвитку розпочинає прийом заяв на внесення проектів до Календарного плану загальноміських централізованих заходів на 2018 рік.

Кінцевий термін подачі документів –  20 листопада  2017 року включно.

До Календарного плану загальноміських централізованих заходів може бути включений проект, який має культурно-мистецьке значення для всього міста, відбувається не вперше (себто має свою проектну історію) та сприяє культурному розвитку громади Львова.

Для того аби подати заявку на включення проекту до Календарного плану необхідно зареєструвати у Центрі надання адміністративних послуг (поштою або особисто), що на пл. Ринок,1 (східна сторона):

1. Заяву на ім’я міського голови з проханням внести проект до Календарного плану загальноміських централізованих заходів управління культури на 2018 рік.

2. Обґрунтування важливості проекту (де описати суть проекту, проектну історію, відгуки в пресі тощо).

3. Кошторис проекту з чіткою сумою затребуваного дофінансування від управління культури Львівської міської ради та суми фінансування з інших джерел.

4. Дійсні контакти організаторів.

За детальною інформацією, а також щодо результатів розгляду заяв, просимо звертатись до відділу культурних індустрій управління культури за номером телефону 235-48-82.