Документи, подані для участі в конкурсному доборі на посаду директора Львівського комунального підприємства «Культурно – освітній центр ім. О. Довженка»

Документи, подані для участі в конкурсному доборі на посаду директора Львівського комунального підприємства «Культурно – освітній центр ім. О. Довженка».

Відповідно до п.5 статті 21(4) Закону України «Про культуру», управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Львівського комунального підприємства «Культурно – освітній центр ім. О. Довженка».

Згідно з п.6 статті 21(4) Закону України «Про культуру», усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатів на електронну пошту органу управління   upr.culture@lvivcity.gov.ua  (з позначкою «пропозиції та зауваження»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду директора Львівського комунального підприємства «Культурно – освітній центр ім. О. Довженка».

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться  23 квітня  2018 р. о 15.00 год. в каб. 230 (мала сесійна зала), пл. Ринок,1,  м. Львів.

Документи претендентів на посаду директора Львівського комунального підприємства «Культурно – освітній центр ім. О. Довженка»: