Управління персоналом Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради

• 28.02.2020, 09:07
  • управління персоналом
Управління персоналом Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради.

Вимоги до посади:

• Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.
  • Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Додаткові вимоги:

• Стратегічне бачення розвитку екологічної сфери міста.
  • Участь в організації виконання екологічних програм.

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу)

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 254−60−14, або за адресою: місто Львів, площа Ринок, 1, каб. 215.