Управління охорони здоров'я оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «1-а міська поліклініка м. Львова»

  • 05.01.2022, 15:09
  • Андрій Яремко
Управління охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «1-а міська поліклініка м. Львова».

 До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- 2 представники органу управління (Управління охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради);

- обрані на загальних зборах трудового колективу 2 представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «1-а міська поліклініка   м. Львова»;

- 2 представники галузевих професійних спілок, громадських об'єднань у сфері охорони здоров'я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об'єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров'я.

Галузеві професійні спілки, громадські об'єднання у сфері охорони здоров'я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров'я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії необхідно подавати до управління охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за адресою м. Львів, вул. К. Левицького, 82а впродовж 15 днів з моменту цієї публікації до 20.01.2022 включно.

Відповідно до Роз’яснень Національного агентства з питань запобігання корупції (надалі – НАЗК) від 13.02.2020 № 1 та листа НАЗК від 18.02.2020 № 06/6201/20 члени конкурсної комісії для зайняття посади генерального директора закладу охорони здоров’я вважаються суб’єктом декларування в розумінні статей 3 та 45 Закону України «Про запобігання корупції».