Департамент містобудування Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  • 01.06.2022, 09:29
  • департамент містобудування
Департамент містобудування Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення департаменту

містобудування Львівської міської ради - 2 вакансії на постійній основі.

Вимоги до кандидатів: вища освіта юридичного спрямування не нижче ступеня бакалавра; без вимог до стажу роботи; вільне володіння державною мовою.

Додаткові вимоги: знання законодавства у сфері містобудівної діяльності; досвід ведення претензійної та позовної роботи; досвідчений користувач ПК та MS Office.

  1. Провідний спеціаліст відділу правового забезпечення департаменту

містобудування Львівської міської ради - 1 вакансія на постійній основі.

Вимоги до кандидатів: вища освіта юридичного спрямування не нижче ступеня бакалавра; без вимог до стажу роботи; вільне володіння державною мовою.

Додаткові вимоги: знання законодавства у сфері містобудівної діяльності; досвідчений користувач ПК та MS Office.

Перелік документів: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; посилання на інтернет-сторінку, розміщену в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці ( у разі його наявності).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається при поданні документів.

Документи подаються за адресою м. Львів, пл. Ринок,1, каб. 414 (конт. тел. 297-59-73) впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.