Проведення електронного аукціону з умовами об’єкта малої приватизації за адресою: м. Львів, вул. Стороженка О., 25

 • 05.08.2022, 13:09
 • Пресслужба ЛМР
Інформація про об’єкт приватизації

Опис об’єкта: нежитлова будівля під літерою "A-З" загальною площею 506,6 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Стороженка О., 25 відповідно до технічного паспорту, виготовленого за станом на 29.12.2016 року Обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки", інвентаризаційна справа №171.

 Вказаний об'єкт є будівлею, що знаходиться в серединній частині м. Львова, Залізничному районі. Вхід до будівлі здійснюється через окремий вхід. Вказаний об'єкт є вільним, не перебуває в оренді, не є пам'яткою культурної спадщини.

Інформація про земельну ділянку: місце розташування земельної ділянки (адміністративно територіальна одиниця): Львівська область, місто Львів, вулиця Стороженка О., 25; кадастровий номер:   4610136300:01:001:0028;   площа   земельної ділянки, гектарів - 0.0443 га; цільове призначення - 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови; категорія земель - Землі житлової та громадської забудови; вид використання земельної ділянки - для будівництва та обслуговування   інших   будівель   громадської   забудови;   форма власності - Інформація про зареєстроване право в Державному земельному кадастрі відсутня. Відомості про державну реєстрацію земельної ділянки: дата державної реєстрації земельної ділянки - 16.11.2021 року. Інформація про документацію із землеустрою, на підставі якої здійснена державна реєстрація земельної ділянки - Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, 20.10.2021; Фізична особа- підприємець Пірус Олег Михайлович, Пірус Олег Михайлович. Орган,   який зареєстрував земельну ділянку - Сектор №3 Управління в Павлоградському районі Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: Вид обмеження   у   використанні земельної ділянки: Території в червоних зонах; Площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження: 0,0005 гектарів; Підстава для виникнення обмеження у використанні земельної ділянки: Закон, Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"; Дата державної реєстрації обмеження 17.02.2011; Строк дії обмеження: безстроково. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: Вид обмеження у використанні земельної ділянки: Санітарно-захисна зона навколо об'єкта; Площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження: 0,0443 гектарів; Підстава для виникнення обмеження у   використанні   земельної ділянки: Закон містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**; Дата державної реєстрації обмеження 17.04.1992; Строк дії обмеження: безстроково. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: Вид обмеження у використанні земельної ділянки: Історичний ареал населеного місця; Площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження: 0,0443 гектарів; Підстава для виникнення обмеження у використанні земельної ділянки: Закон. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць"; дата державної реєстрації обмеження 13.03.2002; Строк дії обмеження: безстроково.

Інформація про земельну ділянку

Загальні відомості про земельну ділянку:

 • місце розташування (адміністративно-територіальна одиниця): Львівська область, місто Львів, вулиця Стороженка О., 25;
 • кадастровий номер: 4610136300:01:001:0028;
 • площа земельної ділянки, гектарів – 0,0443;
 • цільове призначення – 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови;
 • категорія земель – Землі житлової та громадської забудови;
 • вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови;
 • форма власності – інформація про зареєстроване право в Державному земельному кадастрі відсутня;
 • дата державної реєстрації земельної ділянки – 16.11.2021 року.
 • Інформація про документ із землеустрою, на підставі якої здійснена державна реєстрація земельної ділянки – Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок 20.10.2021, Фізична особа-підприємець Пірус Олег Михайлович.

Орган, який зареєстрував земельну ділянку – Сектор № 3 Управління в Павлоградському районі Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області.

Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки:

 • Вид обмеження у використанні земельної ділянки: Території в червоних лініях;
 • площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження: 0,0005 га;
 • підстава для виникнення обмеження у використанні земельної ділянки: Закон. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011, строк дії обмеження – безстроково.
 • Вид обмеження у використанні земельної ділянки: Санітарно-захисна зона навколо об’єкта;
 • площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження: 0,0443 га;
 • підстава для виникнення обмеження у використанні земельної ділянки: Закон. Містобудування. Планування і забудова міських  і сільських поселень ДБН 360-92** від 17.04.1992, строк дії обмеження – безстроково.
 • Вид обмеження у використанні земельної ділянки: Історичний ареал населеного місця;
 • площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження: 0,0443 га;
 • підстава для виникнення обмеження у використанні земельної діяльності: Закон. Постава Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць» від 13.03.2002, строк дії обмеження – безстроково.

Земельна ділянка, на якій розташований Об’єкт приватизації, не є предметом аукціону, тому питання землекористування Переможець/учасник вирішує самостійно в установленому чинним законодавством порядку, після переходу до Покупця права власності на Об’єкт приватизації.

Відповідно до ч. 6 ст. 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) приватизація окремо стоячої будівлі, розташованої на земельній ділянці, яка перебуває в оренді або постійному користуванні третьої особи, є підставою для дострокового припинення договору оренди з такою третьою особою (припинення її права постійного користування) в частині земельної ділянки, необхідної для обслуговування і використання приватизованого об’єкта за призначенням. Власник такої земельної ділянки   зобов’язаний укласти договір   оренди                               з покупцем об’єкта приватизації, що є окремо стоячою будівлею, відповідно до Земельного кодексу України, у тримісячний строк з моменту реєстрації покупцем права власності на об’єкт приватизації.

Якщо права користування такою земельною ділянкою, не оформлено або така земельна ділянка не перебуває у користуванні жодної особи, власник земельної ділянки вживає заходів для передачі в оренду покупцю об’єкта приватизації земельної ділянки в частині, необхідній для обслуговування і використання приватизованого об’єкта за призначенням, у шестимісячний строк з моменту реєстрації покупцем права власності на об’єкт приватизації.

Балансоутримувач: ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської міської ради», телефон балансоутримувача: (032) 297-56-87.

Електронна адреса: [email protected]

 Посилання для участі:  https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2022-08-04-000007-3​​​​​​​

Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 26 серпня 2022 року; година, о котрій починається аукціон, встановлюється   ETC для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ETC для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ETC для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з мовами:

12 657 600 (дванадцять мільйонів шістсот п’ятдесят сім тисяч шістсот) гривень 00 копійок.

 • Розмір гарантійного внеску: 1 265 760 грн. 00 коп.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 6 328 800 (шість мільйонів триста двадцять вісім тисяч вісімсот) гривень 00 копійок

 • Розмір гарантійного внеску: 632 880 грн. 00 коп.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 6 328 800 (шість мільйонів триста двадцять вісім тисяч вісімсот) гривень 00 копійок

 • Розмір гарантійного внеску: 632 880 грн. 00 коп.
 • Розмір реєстраційного внеску: 1 300 грн. 00 коп. (одна тисяча триста гривень 00 копійок)

 Технічні реквізити інформаційного повідомлення

Рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації:

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі

UA-AR-P-2022-07-15-000020-2

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

23 календарних дні від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 126 576,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:   63 288,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 5 кроків.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з яким адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/