Інформаційне повідомлення про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для усіх категорій споживачів ЛМКП “Львівтеплоенерго”

  • 21.09.2022, 13:58
  • ЛМКП “Львівтеплоенерго”
Тарифи на тепло для усіх категорій споживачів зростати не будуть!

Разом з тим, з метою виконання затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, щодо обов'язку щорічного перегляду на плановий період тарифів для забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат теплопостачального підприємства, ЛМКП “Львівтеплоенерго” інформує про намір встановити тарифи за категоріями споживачів (населення, бюджетні установи, релігійні організації, інші споживачі) на:

  • на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води за категоріями споживачів;
  • на теплову енергію, її виробництво та постачання, і на послугу з постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків, обладнаних системою автономного теплопостачання, які знаходяться за адресами: вул. Валова,15, вул. Левицького, 8, Лемика, 30, Липинського, 58, Личаківська, 81, Металістів, 9, Самійленка, 36, Самчука, 13, Січинського, 41, Стрийська, 117, Стрийська, 127, Чорновола, 1, Шота Руставелі, 1, і постачання гарячої води для багатоквартирного будинку, що на вул. Валовій, 15.

З проектами тарифів можна ознайомитися на веб-сайті ЛМКП “Львівтеплоенерго”: https://lmkp.lte.lviv.ua у рубриці “Новини” та на веб-сайті Львівської міської ради: https://city-adm.lviv.ua у рубриці “Оголошення”.

Ще раз наголошуємо, що на виконання вимог закону України “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування” від 29.07.2022 № 2479-IX, протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, для всіх категорій споживачів не підвищуватимуться.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань стосовно проектів тарифів приймають до 28 вересня 2022 р. в письмовій формі ЛМКП “Львівтеплоенерго” (за адресою: м. Львів, вул. Данила Апостола, 1, або на е-мail: [email protected]), а також департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради (за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 422, або на е-мail: [email protected]).