У Львові продано ще один комунальний об’єкт з аукціону

Управління комунальної власності продовжує практику продажу майна конкурентними способами. Так, 23 вересня відбувся аукціон з продажу нежитлового приміщення у будинку по вул.Зигзаг, 10 загальною площею 168,5 м.кв. Переможець аукціону за придбане приміщення заплатить 646 тисяч 354,80 гривень з урахуванням ПДВ, що на 120 тис грн перевищує початкову ціну продажу.

На цей аукціон було виставлено два об’єкти. По іншому об’єкту, у зв’язку з відсутністю заяв на придбання об’єкту та участь у аукціоні, аукціонною комісією прийнято рішення про оголошення повторного аукціону зі зниженням початкової вартості об’єкта на 30%.   

Наразі ж управління готує до приватизації на конкурентних засадах  ще понад 30 об’єктів нерухомості. По двох з них уже оголошено аукціон. Це приміщення по вул.Кузневича,22 загальною площею 108,7 кв.м. сумарною початковою ціновою продажу 303 276,0.  Детальніше з умовами аукціону можна ознайомитися на офіційному порталі Львівської міської ради (http://www.city-adm.lviv.ua/news/actual/14752-upravlinna-komunalnoji-vlasnosti-informuje-pro-prodazh-na-aukcioni-obekta-maloji-privatizaciji-vul-kuznevicha-22).  

Зважаючи на те, що забезпечувати надходження до міського бюджету є надто складно у зв’язку з низьким попитом на ринку нерухомості, управління комунальної власності пропонує на розгляд ради проекти ухвал про продаж інвестиційно привабливих об’єктів з аукціону

начальник управління Євген Климкович.

До слова, з початку року ЛМР задовольнила волевиявлення 105 орендарів про приватизацію способом викупу з 175 заяв, які знаходяться на розгляді, та вирішила приватизувати 8 об’єктів способом конкурсу та аукціону.

29.09.2011 рішенням сесії ради було перенесено розгляд проектів ухвал про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул.Шевській,12 та на пл.Різні,13.     

Натомість, управлінням комунальної власності запропоновано на розгляд сесії проекти ухвал про приватизацію конкурсним способом 4 об’єкти загальною площею понад 400  кв.м.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення щодо відчуження відповідно до закону комунального майна, визначення доцільності, порядку та умов приватизації об'єктів права комунальної власності є виключною компетенцією місцевих рад».