Сьогодні на аукціоні продаватимуть 4 земельні ділянки

Як зазначили в управлінні природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР, на 4 з 21 земельної ділянки, які виставлені на аукціон, надійшли пропозиції від покупців.

На земельній ділянці на вул. Полуботка-вул. Соняшникова з цільовим призначенням для промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення  планують збудувати багаторівневий паркінг;  на ділянці на вул. Науковій, 2-Б з цільовим призначенням для житлової та громадської забудови – торговий центр; земельна ділянка на вул. Паровозній, 9 – вул. Яворницького з цільовим призначенням для житлової та громадської забудови – житловий будинок, а на вул. Дж. Вашингтона, 3 – вул.Зелена з цільовим призначенням для житлової та громадської забудови – автосалон з пунктом технічного обслуговування.

поінформували в управлінні природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР.

Ці чотири лоти в аукціоні участь беруть вперше. Всі інші сімнадцять ділянок виставлені на торги повторно.

Нагадаємо, на аукціон було виставлено 21 земельну ділянку, з яких 9 ділянок  – під будівництво комерційних об’єктів, 4 земельні ділянки – під багатоповерхову житлову забудову, 2 ділянки – під будівництво багаторівневого паркінгу, 1 ділянка – під індивідуальну житлову забудову, 1 ділянка – під будівництво промислових об’єктів.