Запрошення до участі у Тендері

Договір підряду на виконання будівельних Робіт № NCB-1300106-KFW

  1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у м. Київ та Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.
  2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим оголошенням запрошують підрядників з гарною репутацією надати запечатані тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 13-46-00-002 «Створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб. Реконструкція приміщень на вул. Угорській, 2 у м. Львові під соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, навчання громади/KFW»: загально-будівельні роботи (внутрішнє опорядження приміщень); заміна внутрішніх дверей; заміна віконних блоків; монтаж індивідуального теплового пункту; монтаж системи опалення; влаштування внутрішніх та зовнішніх мереж електропостачання, водопостачання та каналізації; ремонт плоскої покрівлі; утеплення фундаменту та цоколя; ремонт мощення; влаштування дощової каналізації та внутрішнього водостоку; автоматизація теплового пункту; автоматизація водопостачання; влаштування пожежної сигналізації; пусконалагоджувальні роботи. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами: УФСІ: м. Львів, вул. Липинського, 11, 1-й поверх, кімн. 1б, конт. особа – Ткачик Галина Антонівна (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та АпВ: м. Львів, вул. Менделєєва, 8, Львівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, кабінет директора, конт. особа – Рубай Оксана Андріївна (у робочі дні з 10:00 до 17:00). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою АпВ не пізніше ніж 11:00, 10.10.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище та за телефонами: (032) 231-8504 (УФСІ) та (032) 276-3057 (АпВ).
  4. Передтендерну конференцію буде проведено об 11:00, 22.09.2016 р. за адресою обʼєкту: м. Львів, вул. Угорська, 2, третій поверх, приміщення холу.
  5. Тендерні Пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.