Мерія продасть з аукціону приміщення на пл. Ринок, 19-21

Сьогодні, 19 квітня, під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на пл. Ринок, 19, пл. Ринок, 20, пл. Ринок, 21, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні».

Як розповіли в управлінні комунальної власності ЛМР, на засіданні комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова, яке відбулося 28 лютого 2018 року, прийнято рішення про продажу на аукціоні нежитлових приміщень на пл. Ринок, 19-21. Об'єкт приватизації розміщений у підвалі та на першому поверсі та має загальну площу 945,1 кв. м.: 406,1 кв. м на пл. Ринок, 19; 419,3 кв. м – на пл. Ринок, 20 та площу 119,7 кв. м на пл. Ринок, 21.

Відтак, за рекомендацією зазначеної комісії, управління комунальної власності підготувало проект ухвали про приватизацію цих приміщень способом аукціону. 

Як наголошують в управлінні комунальної власності ЛМР, у цих приміщеннях була розміщена арт-ресторація «Під Левом».

«Враховуючи туристичний потік у центрі міста, приміщення ідеально підходять для ведення ресторанного бізнесу або іншого комерційного призначення. Попередній орендар ТзОВ «Краківський ринок» порушував умови договорів – в нього була заборгованість по договорах оренди, укладених на нежитлові приміщення на пл. Ринок, 19-21. Управління неодноразово зверталось до суду щодо розірвання договорів з підстав несплати орендної плати в повному обсязі протягом понад трьох місяців підряд, виселення орендаря, стягнення боргу з орендної плати. За позовом управління розглядалась справа № 914/480/17 щодо стягнення заборгованості орендної плати та неустойки в сумі 685 316,28 грн. та виселення з об'єкта оренди. Рішенням суду від 13.06.2017 позов задоволено. Щодо вимог про розірвання договору та виселення  ТзОВ «Краківський ринок» з приміщень, то рішення судів всіх інстанцій було на користь управління комунальної власності», - розповіли в управлінні комунальної власності ЛМР.

Станом на сьогодні усі приміщення є вільні та ніким не використовуються, а для їх огляду рекомендують звернутись до балансоутримувача ЛКП «Старий Львів» за контактним номерами телефонів: 235-79-49 та 242-23-07.