Конкурс на підтримку україномовного книговидання 2012 у м. Львові

Львівська міська рада відповідно до "Положення про підтримку україномовного книговидання у м.Львові", затвердженого рішенням виконавчого комітету від 28.03.2008 № 272 "Про підтримку україномовного книговидання у м.Львові", оголошує конкурс на підтримку україномовного книговидання у м.Львові у 2012 році.

Заявки на участь у конкурсі приймаються тільки від  видавництв міста Львова до 30 березня 2012 року включно. Перелік переможців конкурсу - одержувачів фінансової підтримки оприлюднюється на сайті Львівської міської ради протягом 5 днів після заключного засідання конкурсної комісії. Організатором конкурсу є управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Для участі у конкурсі необхідно подати документи згідно з нижче вказаним переліком за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (прийом документів - у Центрі обслуговування мешканців).

Перелік документів для участі у конкурсі:

    Заява на ім'я начальника управління культури департаменту гуманітарної політики про надання фінансової підтримки на книговидання. Реєстраційна картка встановленого зразка. Установчі документи учасника конкурсу, копія угоди з видавництвом (у разі потреби) та копія свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців і розповсюджувачів видавничої продукції. Інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір тощо). Детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції. Рукопис або макет видання, яке пропонується на отримання фінансової підтримки.

Рукописи переможців конкурсу - одержувачів фінансової підтримки не рецензуються, не повертаються та зберігаються в управлінні культури і туризму департаменту гуманітарної політики для підтвердження легітимності видання. Інші рукописи повертаються учасникам конкурсу.

Учасник конкурсу може за власним бажанням надавати листи-підтримки, рецензії з аргументами на користь отримання фінансової допомоги.

Фінансова підтримка видання не може перевищувати 20 000 грн. та становити більше, ніж 50% вартості тиражу. Книжкова продукція, підтримана Львівською міською радою, передається для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі маркетингу та культурних індустрій Львівської міської ради за тел. 235-48-82. Контактна особа Оксана Робак.

У 2011 році на Конкурсі на фінансову підтримку україномовного книговидання у м.Львові було підтримано 18 книговидавничих проектів на загальну суму 391,5 тис.грн.

Книговидавничі проекти - переможці конкурсу на фінансову підтримку україномовного книговидання у м.Львові  2011 року:

    «Феномен Львова» Ю.Николишин /Апріорі «Пастирські послання.Том 3» А.Шептицький/Апріорі «У тенетах двох «закриток».Поезія. О.Ільків/Каменяр «100 кроків площею Ринок» нарис путівник/ Апріорі «Цікавинки з історії Львова» І.Лемко/ Апріорі «Зернятко надії. Художні твори для дітей»/ Свічадо «Революція на граніті» історичний фотоальбом/ Аверс «Сльоза і камінь».Фотоальбом. А.Кісь./ Піраміда «Сто персон львівського спорту» І.Яремко/ Тріада-плюс «Мова футболу» Р.Помірко, М.Дубняк, Т.Іваньо. М.Проців/ Піраміда «Музей народної архітектури та побуту». Альбом/ Апріорі «100 років Львівського олімпізму» І.Яремко/ Тріада-плюс «Середмістя Львова» І.Мельник/ Апріорі «Краківське передмістя та західні околиці королівського столичного міста Львова» І.Мельник/ Центр Європи «Отець Володимир Кучабський: священник, катехит, науковець, письменник.» Ю.Кучабський/ Свічадо «Бій за українську літературу.Том 4» Ю.Липа/ Каменяр/ «Розіп’ята муза» Ю.Винничук/ Піраміда «Тут ангели чудяться. Різдвяна книжечка» І.Калинець/ СПД ФО О.І.Гижа

Реєстраційна картка книговидавничого проекту

Заява