У Львові стартує конкурс на кращу інфографіку «Львів - культурна столиця України»

«Львів - культурна столиця України» - таку інфографіку пропонують зробити дизайнерам у Львові. Автор кращої інфографіки отримає смартфон, а також його робота буде опублікована у журналі LvivToday. Всі учасники конкурсу матимуть змогу безкоштовно пройти навчання у «Школі візуалізації».

Львів - місто, яке активно розвивається. Візуалізація тексту - це той медійний світовий тренд, який вже давно є у Львові. Люди, які вміють це робити добре - дуже затребувані. Ми хочемо, щоб таких фахівців було більше, хочемо знайти їх і рекомендувати для роботи у львівських організаціях. Тим більше, дуже багато креативних студентів. Основна мета проекту - дати львів’янам більше інформації, зробити її доступнішою. Поінформована людина незалежна.

Христина Процак, керівник прес-служби ЛМР

Конкурс триватиме протягом 2 тижнів. До 10 вересня дизайнери мають надіслати інфографіку на скриньку press.lviv.lmr@gmail.com. Меседж інфографіки – «Львів - культурна столиця України».

У довідці ми подаємо основні цифри, що стосуються культури у Львові. Автори інфографік можуть не обмежуватися тими цифрами, а шукати в інтернеті, або запитувати у прес-службі Львівської міської ради інші цифри, інші факти. Будемо раді різним підходам до такої тематики: це можуть бути тенденції, порівняння з іншими роками та містами, співвідношення кількості мешканців, подій, культурних пам’яток.

Світлана Крижанівська, прес-секретар з питань культури у прес-службі ЛМР

Усі учасники конкурсу зможуть пройти навчання у безкоштовній школі візуалізації, яка триватиме у Львові з 15 жовтня. Тематика майстер-класів - макетування та верстка, брендування, вибір фото, розробка інфографік, вибір карикатур. А переможець, як зазначають організатори, - отримає смартфон від компанії МТС та публікацію інфографіки у журналі LvivToday.

Ми запрошуємо до участі не тільки професійних дизайнерів, а й тих, для кого дизайн - це хобі.

 

Світлана Крижанівська, прес-секретар з питань культури у прес-службі ЛМР

Довідка

Контактний тел.: 297-57-08, прес-служба ЛМР.

Скринька для надсилання інфографік: press.lviv.lmr@gmail.com.

Мобільний партнер проекту: компанія МТС.

Інформаційний партнер: журнал LvivToday.

Умови кнкурсу "Львів - культурна столиця"