До 11 жовтня приймають заявки на конкурс кращої інфографіки

“Львів - культурна столиця України” - таку інфографіку пропонують зробити дизайнерам у Львові. Автор кращої інфографіки отримає смартфон, а також його робота буде опублікована у журналі LvivToday. Всі учасники конкурсу матимуть змогу безкоштовно пройти навчання у “Школі візуалізації”. До 11 жовтня приймають інфографіки для конкурсу.

До 11 жовтня дизайнери мають надіслати інфографіку на скриньку press.lviv.lmr@gmail.com. Меседж інфографіки - “Львів - культурна столиця України”.

Всі учасники конкурсу зможуть безкоштовно пройти навчання у школі візуалізації, яка триватиме у Львові 15-20 жовтня. Протягом тижня кращі фахівці міста проведуть майстер-класи та поділяться досвідом. Навчання у школі безкоштовне, на зустрічі запрошують дизайнерів, журналістів.

Школа візуалізації триватиме 15-20 жовтня, зустрічі та майстер класи відбуватимуть з 18.30. Слухачам запропонують тренінги на теми: “Чому візуалізація в медіа сьгодні на 1 місці?”; “Хто і як розробляв бренд Львова?”; “Розробки інфографік: практичні поради”; “Як має виглядати успішний інтернет-проект?”; “Фотографія: емоції, рух, динаміка”; “Як підібрати “читабельний шрифт?”; “Яким має бути логотип?”, кращі фахівці міста поділяться своїм особистим досвідом. Досвідом візуалізації та брендування поділяться і такі відомі компанії як ТРК “Люкс”, МТС, Eleks.

У довідці ми подаємо основні цифри, що стосуються культури у Львові. Автори інфографік можуть не обмежуватися тими цифрами, а шукати в інтернеті, або запитувати у прес-службі Львівської міської ради інші цифри, інші факти. Будемо раді різним підходам до такої тематики: це можуть бути тенденції, порівняння з іншими роками та містами, співвідношення кількості мешканців, подій, культурних пам’яток.Світлана Крижанівська, прес-секретар з питань культури у прес-службі ЛМР

Довідка:

Організатор: управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР.

Деталі про конкурс інфографік: http://city-adm.lviv.ua/portal-news/culture/206746-u-lvovi-startuie-konkurs-na-krashchu-infohrafiku-lviv-kulturna-stolytsia-ukrainy.

Контактний тел.: 297-57-08, прес-служба ЛМР.

Скринька для надсилання інфографік: press.lviv.lmr@gmail.com.

Мобільний партнер проекту: компанія МТС.

Інформаційний партнер: журнал LvivToday.

 

Довідка для інфографіки: ЛЬВІВ – культурна столиця України

50 музеїв

104 храми

2456 об’єктів історичної спадщини (пам’яток національного значення

– 246 та 154 з комплексу пам’яток «Личаківського цвинтаря», пам’яток

місцевого значення – 2056)

100 фестивалів щорічно

10 тисяч туристів приїжджають на кожен міський фестиваль

Понад 1 мільйон щорічно туристів

Серед іноземців, які найбільше відвідують Львів – туристи з Польщі,

Німеччини, Австрії, Білорусі, США, Росії.

150 тисяч туристів приїхало до Львова на матчі ЄВРО, серед них:

32тис. німців,15 тис. данців та 10 тис. португальців.

Понад 700 закладів харчування.

Авіа-сполучення з багатьма країнами світу: 22 міжнародні напрямки у міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького (Москва; Варшава; Неаполь; Відень; Мюнхен; Прага; Стамбул; Тімішоара; Дортмунд; Венеція,Вроцлав, Краків,Салоніки, Хургада, Анталія, Сургут, Тіват, Баку, Рим, Тель-Авів, Афіни, Геракліон, Задар).