Конкурс на кращу інфографіку у Львові продовжили на тиждень

«Львів - культурна столиця України» - таку інфографіку пропонують зробити дизайнерам у Львові. Автор кращої інфографіки отримає смартфон, а також його робота буде опублікована у журналі LvivToday. Всі учасники конкурсу матимуть змогу безкоштовно пройти навчання у «Школі візуалізації». Конкурс продовжили ще на тиждень, до 18 жовтня.

Наступного тижня у Львові триватиме школа візуалізації. Молоді дизайнери зможуть відвідати майстер-класи успішних, досвідчених візуалізаторів, дизайнерів, фотографів. Після школи, думаємо, дизайнери захочуть вдосконалити свої роботи. Зрештою, після школи хтось, навчившись, теж зможе долучитися до конкурсує

 Світлана Крижанівська, координатор проекту

До 18 вересня дизайнери мають надіслати інфографіку на скриньку press.lviv.lmr@gmail.com. Меседж інфографіки – «Львів - культурна столиця України».

У довідці ми подаємо основні цифри, що стосуються культури у Львові. Автори інфографік можуть не обмежуватися тими цифрами, а шукати в інтернеті, або запитувати у прес-службі Львівської міської ради інші цифри, інші факти.

Світлана Крижанівська

Усі учасники конкурсу зможуть пройти навчання у безкоштовній школі візуалізації. Школа візуалізації триватиме 15-20 жовтня, зустрічі та майстер-класи відбуватимуть з 18.30 год. Слухачам запропонують тренінги на теми: «Чому візуалізація в медіа сьогодні на першому місці?»; «Хто і як розробляв бренд Львова?»; «Розробки інфографік: практичні поради»; «Як має виглядати успішний інтернет-проект?»; «Фотографія: емоції, рух, динаміка»; «Як підібрати «читабельний» шрифт?»; «Яким має бути логотип?», кращі фахівці міста поділяться своїм особистим досвідом. Досвідом візуалізації та брендування поділяться і такі відомі компанії, як ТРК «Люкс», МТС, Eleks. А переможець, як зазначають організатори, - отримає смартфон від компанії МТС та публікацію інфографіки у журналі LvivToday.

Довідка

Деталі, реєстрація: http://www.facebook.com/events/175776242551279/. Контактний тел.: 297-57-08, прес-служба ЛМР. Скринька для надсилання інфографік: press.lviv.lmr@gmail.com. Мобільний партнер проекту - компанія МТС. Інформаційний партнер - журнал LvivToday.