Продовжили прийом заявок на участь у проекті Friendly School

Як повідомляють у відділі промоції міста, подачу заявок на проект Friendly School — 2016 продовжено до 21 жовтня у зв’язку з тим, що телефонує дуже багато команд і просять дати кілька днів на доопрацювання ідей.

Відповідно до умов конкурсу, учні школи мають подати 1 ідею удосконалення своєї школи. ТОП-10 шкіл пройдуть навчання від найкращих тренерів Львова для вдосконалення навичок проектного менеджменту, розвитку своєї ідеї та мотивації для удосконалення своїх проектів. Після презентацій проектів конкурсна комісія вибере 3 найкращих проекти, які будуть профінансовані.

•        Проект працює лише для львівських шкіл.

•        Ідею подають, опрацьовують і презентують учні

•        Бюджет — необмежений.

•        Перший етап подачі заявок — у вільній формі.

 «Ми вже отримали заявки від учнів, які точно знають, що хочуть змінити у своїй школі. Тематика проектів є різна: створення еко-зони, оновлення простору школи та реконструкція старих приміщень», - зазначає координатор проект Христина Мартиняк.

Нагадаємо, вже є 10 заявок від учнів, які знають, що хочуть змінити у своїй школі. Серед заявок є проекти на різні теми: створення еко-зони, оновлення простору школи та реконструкція старих приміщень.

Усю інформацію можна знайти на сторінках у соціальних мережах. Також можна телефонувати координаторам проекту Христина 097 176 70 76, Костя 063 832 68 04, e-mail friendlyschool2016@gamil.com

Посилання для реєстрації: https://goo.gl/forms/O9hjRFtIrsgPCLmV2