Львівська міська рада продовжує збір пропозицій щодо розміщення соціальної реклами на білбордах та сіті-лайтах у місті Львові на 2017 рік

Львівська міська рада продовжує збір пропозицій щодо розміщення соціальної реклами на білбордах та сіті-лайтах у місті Львові на 2017 рік.

Пропозиції просимо подавати до 25 жовтня 2016 р.

Для цього потрібно заповнивнити форму за посиланням goo.gl/3Mtkl5  та скерувати лист на ім’я директора Департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради  (через Центр надання адміністративних послуг).

В листі-зверненні необхідно вказати:

  • опис програми, в тому числі з обґрунтуванням корисності і доцільності її проведення для міста, 
  • період  розміщення реклами,
  • орієнтовну кількість площин (білбордів та сіті-лайтів),
  • контакти особи, яка займається питанням соціальної реклами у Вашій компанії або установи

Нагадуємо, що, відповідно до Положення про порядок підготовки та розміщення реклами соціальних програм у м. Львові, якщо у  перелік соціальної реклами на 2017 рік буде внесено Вашу соціальну програму, тоді Вам необхідно подати листа та макет білборда та сіті-лайта за 15 днів до її експонування. Якщо мова йде про подію, тоді лист та макет подаються за 45 днів до початку анонсованої події. У іншому випадку ми будемо змушені відмовити у розміщенні соціальної реклами.

Якщо у Вас виникають будь-які питання, тоді телефонуйте  у відділ промоції міста:  297-57-80, або пишіть на promo@city-adm.lviv.ua.