Управління молоді та спорту ЛМР оголосило конкурс із надання фінансової підтримки громадським організаціям

Від сьогодні, 24 лютого, стартує подача громадськими організаціями заявок на участь у конкурсі надання фінансової підтримки громадським організаціям на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю.

Термін подачі документів: до 24.03.2017 року включно.

Конкурс відбуватиметься у рамках Програми надання фінансової підтримки на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю на 2017-2020 роки, затвердженої ухвалою Львівської міської ради №1492 від 09.02.2017 року, згідно з якою громадським організаціям спортивного профілю, які не мають статусу Всеукраїнських та зареєстровані на території м. Львова, надаватиметься фінансова підтримка на придбання:

-        спортивного інвентарю;

-        спортивної форми.

Для участі у конкурсі громадські організації та ДЮСШ подають у Центр надання адміністративних послуг такий перелік документів:  

- Заповнену аплікаційну форму;

- Копію установчого документа громадської організації, завірену печаткою та підписом керівника організації на кожній сторінці (за наявності печатки).

- Копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Зразок аплікаційної форми та інших документів, необхідних для участі у конкурсі, можна отримати, відправивши відповідний запит на електронну скриньку sport.lmr@gmail.com або завітавши в управління молоді та спорту (записати на flash-накопичувач) за адресою: Площа Ринок, 1, кабінет 521 (5 поверх); тел. для довідок: (032) 297-58-74.