Львівська міська рада оголошує конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літнього майданчика

Львівська міська рада оголошує конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літнього майданчика без прив’язки до стаціонарного об’єкта ресторанного господарства на вул. Ю. Словацького – вул. С. Крушельницької (біля парку ім. І. Франка). Основні характеристики об’єкту: відкритий літній майданчик розташований в межах території історичної забудови, внесеної до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на вул. Ю. Словацького - С. Крушельницької. Площа відкритого літнього майданчика – 203, 05 м2 (ділянка №1- 105, 48 м2, ділянка №2- 97,57 м2).

З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Львівської міської ради (рішення виконавчого комітету від 06.04.2018 №366 «Про проведення конкурсу на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літнього майданчика без прив’язки до стаціонарного об’єкта ресторанного господарства на вул. Ю. Словацького – вул. С. Крушельницької (біля парку ім. І. Франка).

Стартова ціна місячної вартості оренди становить 15000 грн., крок аукціону - 3% від місячної вартості оренди.

Для участі у конкурсі у Центр надання адміністративних послуг необхідно подати:

1) заяву довільної форми на ім’я директора департаменту економічного розвитку,

2) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців,

3) два примірники проекту літнього майданчика, розробленого ліцензованою проектною організацією.

Проект відкритого літнього майданчика повинен відповідати таким вимогам:

- В об’ємно-планувальному рішенні врахувати вимоги до розташування відкритого літнього майданчика в межах території історичної забудови, внесеної до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та ув’язати стилістику, кольорове вирішення, висоту накриття майданчика з фасадом будинку: 

- обладнання – столи та крісла виконані з дерева, ротангу та металу, меблі та обладнання для обслуговування літнього майданчика (стилістику та кольорове вирішення ув’язати з іншими елементами майданчика);

- малі архітектурні форми (світильники, урни для сміття тощо) – з натуральних матеріалів, що відповідають вимогам до благоустрою відкритого літнього майданчика та стилістично пов’язані з оточуючим середовищем, іншими елементами і конструкціями майданчика;

- огорожа – збірно-розбірні декоративні дерев’яні, ковані елементи, висотою до 0,8м;

- сонцезахисні елементи – парасолі з тентовим накриттям без використання фірмових брендів.

Вимоги до благоустрою, озеленення території та елементів зовнішньої реклами (рекламу   погодити з головним художником м. Львова):

  • влаштування покриття - на існуючому замощенні
  • застосування озеленення – живі квіти в декоративних вазонах, що розташовуються в межах майданчика (виконати в стилевій та кольоровій ув’язці з іншими елементами майданчика).

Вимоги до врахування потреб інвалідів: передбачити вимоги доступності для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003р.  № 863, Указів Президента України від 01.06.2005р.

№ 900/2005 і від 18.12.2007р. № 1228/2007 з повним дотриманням вимог  ДБН В.2.2-17.2006 «Доступність будівель і споруд для маломобільних груп населення».

Дорожньо-транспортні, пішохідні  вимоги (під'їзди, підходи, місця паркування тощо): зберегти прохід згідно схеми прив’язки.

Заявки приймають до 07.05.2018 року.

Про час, місце та дату проведення конкурсу претендентів буде повідомлено додатково письмово за 5 днів до дати проведення конкурсу.