1. Львівська міська рада забороняє використання та розповсюдження медіа матеріалів, таких як: графіка, фото, відео, аудіо та інших матеріалів, які опубліковані на сайті.
 2. Львівська міська рада забороняє використання елементів сайту за межами самого сайту. Дана заборона не стосується матеріалів, які використовуються у текстових матеріалах (новини, статті, інші текстові матеріали).
 3. Фотографії, які є частиною дизайну сайту належать авторам цих фотографій, які надали письмове підтвердження на використання їх фотографій на сайті Львівської міської ради. Фотографії використовуються за наступних умов:
  1. Автор фотографії, який є власником авторських прав надає Львівській міській раді (ЛКП МЦІТ) невиключні права на використання фотографічного твору, представленого в цифровій формі відповідно до умов договору, складений між автором фотографії та ЛКП МЦІТ, і на необмежений термін використання.
  2. Автор фотографії гарантує, що на момент розміщення твору на офіційному порталі Львівської міської ради лише йому належать виключні майнові права автора на твір, а також, що вони не відчужені, не є предметом застави, судового спору або претензій з боку третіх осіб.
  3. Автор фотографії підтверджує що:
   1. треті особи не мають право на цей твір;
   2. йому належать виключні майнові права на цей (ці) твір (твори).
  4. Львівська міська рада залишає право за собою використовувати твори для просування сайту у різноманітних соціальних мережах, друкованій чи медійній продукції.
 4. Фотографії, які використані, як частина дизайну сайту належать авторам цих фотографій і надають доступ та можливість використання своїх фотографій в рамках ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported та ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої.