Чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

  • 18.12.2006, 02:00
  • 1096
  • Козак Ірина
У понеділок, 18 грудня, у малому сесійному залі Львівської міської ради о 16.00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. На засіданні заступник міського голови з економічних питань Олег Синютка прозвітує про хід підготовки робочою групою проекту Програми реорганізації теплопостачальних підприємств на більш ощадливі енергоносії. Перший заступник міського голови Микола Одуха доповість про виконання протокольного доручення щодо опрацювання робочою групою пропозицій, підготовлених управлінням транспорту і зв’язку щодо аналізу пасажиро потоків, програми безпечного перевезення пасажирів, з розвантаженням центральної частини міста...

У понеділок, 18 грудня, у малому сесійному залі Львівської міської ради о 16.00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

На засіданні заступник міського голови з економічних питань Олег Синютка прозвітує про хід підготовки робочою групою проекту Програми реорганізації теплопостачальних підприємств на більш ощадливі енергоносії.

Перший заступник міського голови Микола Одуха доповість про виконання протокольного доручення щодо опрацювання робочою групою пропозицій, підготовлених управлінням транспорту і зв’язку щодо аналізу пасажиро потоків, програми безпечного перевезення пасажирів, з розвантаженням центральної частини міста.

Начальник управління економіки Ігор Цвілинюк доповідатиме про Програму соціально-економічного розвитку м.Львова на 2007 рік.

Також буде розглянуто низку інших питань.