Міський голова відзначить спортсменів

  • 19.10.2006, 03:00
  • 1330
  • Козак Ірина
Завтра, 19 жовтня, о 10.00 год., перед початком чергового засідання Львівської міської ради у великому сесійному залі Львівської міської ради міський голова Андрій Садовий відзначить подяками бронзових призерів Чемпіонату світу з вільної боротьби Андрія Стадніка та Наталії Синишин та призерів Спеціальної олімпіади...

Завтра, 19 жовтня, о 10.00 год., перед початком чергового засідання Львівської міської ради у великому сесійному залі Львівської міської ради міський голова Андрій Садовий відзначить подяками бронзових призерів Чемпіонату світу з вільної боротьби Андрія Стадніка та Наталії Синишин та призерів Спеціальної олімпіади. Також міський голова вручить ключі від квартири старшому тренерові СДЮШОР “Богатир”, майстрові спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо, чемпіонці Європи, призерці Кубку світу Тетяні Гавриловій, яка стояла в черзі на квартиру з 1987 року.

Потім запрошуємо представників ЗМІ у малий сесійний зал (кімн. 230), де відбудеться прес-конференція про підсумки участі львівських спортсменів у Чемпіонаті Світу з вільної боротьби та перспективи розвитку цього виду спорту.

Орієнтовна тривалість прес-конференції - 10.10 год. - 11.00 год.