Початок роботи третьої сесії Львівської міської ради.

5 жовтня о 10.00 год. розпочне роботу третя сесія Львівської міської ради. Депутати затвердять план роботи сесії, а також розглянуть питання про розмежуванння повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради...

5 жовтня о 10.00 год. розпочне роботу третя сесія Львівської міської ради. Депутати затвердять план роботи сесії, а також розглянуть питання про розмежуванння повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради.

На розгляд депутатів буде винесено питання про прийняття у власність територіальної громади м.Львова трьох відомчих будинків: на вул.Туган-Барановського, 16 (від ЗАТ “Панчішна фабрика “Шанс”), вул. Садовій, 27 ( від ВАТ “Кінескоп”), вул. Кульпарківській, 140 (від Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту).

У власність територіальної громади м.Львова буде прийнято комплексне обладнання спортивно-ігорового дитячого майданчика у Стрийському парку від кондитерської корпорації “Рошен”.

Депутати затвердять перелік земельних ділянок, призначених для продажу на конкуретних засадах, а також розглянуть низку питань про користування земельними ділянками у м.Львові та ін.