Прес-конференція щодо роботи волонтерської служби

27 вересня у малій сесійній залі Львівської міської ради о 13.00 год. розпочнеться прес-конференція щодо роботи волонтерської служби. Зокрема йтиметься про роботу волонтерської служби, яка працюватиме із нечуючими людьми, та про роботу волонтерів - студентів вищих навчальних закладів, які розповідатимуть гостям Львова про історичні і архітектурні пам’ятки нашого міста...

27 вересня у малій сесійній залі Львівської міської ради о 13.00 год. розпочнеться прес-конференція щодо роботи волонтерської служби. Зокрема йтиметься про роботу волонтерської служби, яка працюватиме із нечуючими людьми, та про роботу волонтерів - студентів вищих навчальних закладів, які розповідатимуть гостям Львова про історичні і архітектурні пам’ятки нашого міста.

У прес – конференції візьмуть участь: Ярема Дух – керівник аналітичного відділу волонтерської служби ГО “Дирекція з організації святкування 750 – річчя Львова”, Тарас Бала – керівник групи нечуючих волонтерів разом із перекладачем та Ігор Осідач – керівник групи волонтерів-істориків.