Календар подій Львівської міської ради на 24.07.2017

Час

Подія

Місце

Примітки

11.00

Брифінг на тему: «Розвиток велоінфраструктури у Львові: будівництво велодоріжок та встановлення станцій муніципального велопрокату»

Площа перед ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Університетська, 1)

Учасники: Роман Сав`як, генеральний директор компанії NextBike Україна; Остап Буденкевич, співзасновник компанії NextBike Україна; Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку»

11.00

Брифінг на тему: «У Львові проходить українсько-німецький семінар для каменярів та реставраторів каменю. Реставратори працюють над відновленням елементів цоколя колишнього монастиря вірменських бенедиктинок».

вул. Л. Українки, 10

Учасники: Дірк Брюггеманн-Булгаков, реставратор каменю, експерт GIZ, Крістоф Юнгганс, столяр-реставратор, експерт GIZ, Юрген Лембке, керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова»

12.00

Урочисте закриття міжрелігійного молодіжного семінару «Ковчег» і прес-конференція

Генеральне  Консульство Республіки Польща у Львові (вул. Івана Франка, 108).

Учасники: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Рафал Вольскі, віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Ігор Щупак, співзасновник ініціативи «Крим-SOS» та Кримського дому у Львові Алім Алієв та в.о. директора Львівського міського палацу культури ім. Гната Хоткевича Олександр Ігнатенко.

Деталі: barbarapacan@gmail.com. Необхідно взяти з собою і пред’явити на вході до Консульства внутрішній (або закордонний) паспорт громадянина України. Журналістське посвідчення не є документом, за яким можна буде увійти на територію Консульства.

12.10

Короткий брифінг-роз’яснення про нарахування субсидій мешканцям 

Мала сесійна зала (230 каб.)

Участь візьме заступник начальника управління – начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь

13.00

Брифінг на тему: «Електротранспорт Львова оновлюється: завершується капітальний ремонт вже 5-го трамвая»

вул. Городоцька, 185, трамвайне депо

Учасники Володимир Ковалів, головний інженер ЛКП «Львівелектротранс», Роман Василишин, начальник трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс», Роман Котюга, начальник вагоно-ремонтної майстерні ЛКП «Львівелектротранс», Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».