Календар подій Львівської міської ради на 22.08.2017

Час

Подія

Місце

Примітки

11.00

Брифінг з нагоди продовження Програми фінансової підтримки для науковців та наукових конференцій «Львів науковий»

Вхід до міської Ратуші, пл. Ринок, 1

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Андрій Павлів, координатор програми «Львів науковий», заступник директора з маркетингу

ЛКП «Львівське конференц-бюро», Андрій Трохимчук, провідний науковий співробітник Інституту фізики конденсованих системи НАН України.

11.00

Урочистості з нагоди Дня Незалежності України у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України (відзначають три військові частини разом – 4114, 3002 та 2250)

актова зала Центру культури та дозвілля військової частини 3002, вул. Княгині Ольги, 105

Організатор: Західне територіальне управління Національної гвардії України (включаючи три військові частини – 4114, 3002 та 2250)

12.10

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність», де триває капітальний ремонт правої трибуни та гардеробних.

Виїзд від музею «Арсенал» у Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Наталія Бунда, директор департаменту розвитку, Оксана Кулик, в. о. начальника управління культури ЛМР, Олександр Молодий, директор Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, Петро Адамик, президент ГО «Західно-Українська асоціація регбі».

14.00

Фестиваль Параджанова

Левандівка, вул.  Повітряна, 20

Деталі

Цього року на Левандівці вдруге відбудеться Фестиваль Параджанова. Особливістю цьогорічного Фестивалю стане міжнародна резиденція, куди на основі відкритого конкурсу будуть запрошені митці з України, Польщі, Грузії, Вірменії, Білорусі, Молдови та Азербайджану. Окрім резиденції ІІ Міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці матиме змістовну освітню програму для дітей та дорослих, програму майстер-класів, окремі програми театру та кіно.

14.00

Освітній проект «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Урок гуманної освіти для завучів львівських шкіл

ЛКП «Лев», вул. Промислова, 56

Контактна особа: Керівниця освітнього проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин» Катерина Ковалюк, 0503776192

18.00

Відкрита презентація та обговорення програм претендентів на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики

Велика сесійна зала ЛМР (каб. 202)

З документами, поданими для участі в конкурсному доборі на посаду директора Львівського Будинку органної та камерної музики, можна ознайомитись тут: http://city-adm.lviv.ua/announcement/241506-dokumenty-podani-dlia-uchasti-v-konkursnomu-dobori-na-posadu-dyrektora-lvivskoho-budynku-orhannoi-ta-kamernoi-muzyky

19.00

Лекція «Новий тип житла: архітектура і повернення до центру»

Кінотеатр ім. Довженка (просп. Червоної Калини, 81).

Спікер: завідувач напрямку історії архітектурних та урбаністичних студій Школи мистецтв Глазго Флоріан Урбан (Велика Британія). 

Детальніше

19.00

Фестиваль LvivMozArt. Голос та симфонія скла. Камерний концерт. Вокальна музика

Домініканський собор, пл. Музейна, 1

Детальніше

Фестиваль LvivMozArt присвячений молодшому сину відомого композитора Вольфганга Амадея Моцарта - Францу Ксаверу, який впродовж 30 років жив на Галичині. В межах фестивалю відбудеться близько 20 концертів, воркшопи та майстер-класи для дітей, виставка та форум за участю міжнародних експертів-дослідників Моцарта.

20.00

Фестиваль LvivMozArt. За межі міфу. Амазонки. Опера, експеримент, балет.

Трамвайне депо, перехрестя вул. Д.Вітовського, Акад. Сахарова, Героїв Майдану

Детальніше

Фестиваль LvivMozArt присвячений молодшому сину відомого композитора Вольфганга Амадея Моцарта - Францу Ксаверу, який впродовж 30 років жив на Галичині. В межах фестивалю відбудеться близько 20 концертів, воркшопи та майстер-класи для дітей, виставка та форум за участю міжнародних експертів-дослідників Моцарта.