Час

Подія

Місце

Примітки

10.00

Пленарне засідання сесії Львівської міської ради

Велика сесійна зала, каб. 202

Порядок денний

10.00

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Брифінг Форуму видавців у Львові

Геокупол Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17)

Учасники: Олександра Коваль, президент Форуму видавців; Софія Челяк, програмний  директор;   Олександр Комаров, куратор тематичного кластера «Філософія»

Підтвердити участь – за цим мейлом або тел.: presa@bookforum.com.ua , 066 441 30 29, Дарія Бавзалук, прес-секретар

12.00 

Урочистості з нагоди професійного свята рятувальників України

Головне управління ДСНС України у Львівській області, вул. Підвальна, 6, 2 поверх

Запрошені: Андрій Садовий, міський голова Львова, Олег Синютка, голова ЛОДА, Олександр Ганущин, голова ЛОР, Сергій Дмитровський, начальник ГУ ДСНС України у Львівській області, працівники ГУ ДСНС у Львівській області.

14.00

Відкриття Міжнародної наукової конференції «Чин святого Василія Великого – історія, сьогодення, перспективи». Захід присвячений 400-літтю з дня заснування Василіянського Чину святого Йосафата.

Будинок вчених, вул. Листопадового Чину, 6 

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, о. Габриїл Габер, протоігумен.

15.00

Брифінг щодо відкриття у Львівській міській раді виставки «Оновлення міста Львова». Новий підхід до урбаністичного проектування території головного вокзалу та військової частини на вулиці Шевченка.

В рамках співпраці управління архітектури та урбаністики ЛМР, Національного університету «Львівська політехніка» та Віденського технічного університету.

Біля входу у Львівську міську раду, пл Ринок, 1

Учасники: Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, представник НУ «Львівська Політехніка».

Виставка демонструє 15 відібраних проектів. Загалом 70 студентів та 14 викладачів з 5 університетів України, Австрії та Польщі працювали у кооперації разом з Львівською міською радою.

16.00

Презентація проектів і дискусія в рамках відкриття у Львівській міській раді виставки «Оновлення міста Львова». Новий підхід до урбаністичного проектування території головного вокзалу та військової частини на вулиці Шевченка.

Кафе «Ратуша», пл Ринок, 1

Виставка демонструє 15 відібраних проектів. Загалом 70 студентів та 14 викладачів з 5 університетів України, Австрії та Польщі працювали у кооперації разом з Львівською міською радою.

16.00

Зустріч «Львівський модний кластер»

Клуб Ділових Людей (вул. Зелена, 109)

Учасники: Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради; голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus Ukraine, представники агенції з підтримки експорту.

17.30-18.30

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Обговорення пропозиції редизайну промоційного логотипу міста

До участі в обговоренні запрошують усіх, хто працює з візуальним контентом 

Мала сесійна зала ЛМР (230 каб.)

Реєстрація учасників безкоштовна та вільна. Для участі в обговоренні потрібно заповнити коротку реєстраційну за посиланням: goo.gl/NVXMpd.

Facebook-подія - https://www.facebook.com/events/113590792670157.

19.00

Церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму-2017»

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) 

В межах заходу передбачене вітальне слово міського голови Львова Андрія Садового

22.05

Поєдинок 1-го туру групового раунду Ліги Європи сезону 2017-2018 рр. між командами «Зоря» (Луганськ, Україна) – «Естерсунд» (Естерсунд, Швеція)

Стадіон «Арена Львів»

Пряму трансляцію матчу «Зоря» - «Естерсунд» можна буде подивитися тут: ЗОРЯ - ЕСТЕРСУНД: ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ МАТЧУ