Календар подій Львівської міської ради на 01.03.2018

Час

Подія

Місце

Примітки

09.45

Виїзний брифінг на тему: «Забезпечення квартирами дітей-сиріт, згідно з «Міською цільовою Програмою співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016-2025 роки» затвердженою ухвалою міської ради від 14.07.2016 № 788: огляд придбаної містом квартири у грудні 2016 року».

На засіданні виконавчого комітету ЛМР 2 березня 2018 р буде розглянуто рішення про надання квартири позачерговику Львівської міської ради, згідно з вказаною вище Програмою.

Виїзд від музею «Арсенал» в м. Дубляни.

Учасники: Ірина Маруняк, начальник департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Галина Мазур, заступник начальника управління житлового господарства, начальник відділу зарахування на квартирний облік та закріплення житла ЛМР, Петро Ройко, колишній позачерговик, учасник Програми.

10.00

Відкриття Львівського експортного форуму

Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15

Організатор: Львівська торгово-промислова палата

11.00

Перший етап акції «Збережемо первоцвіти!»

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр (вул.Кубанська,12)

11.30

Брифінг щодо організації та проведення заходів до Шевченківських днів закладами, підпорядкованими управлінню культури департаменту розвитку Львівської міської ради

Біла зала (каб. біля 205)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Дмитро Кацал, диригент, композитор, продюсер, педагог, автор мистецьких та соціокультурних проектів, Роман Назаровець, директор Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, Анастасія Нечипоренко, головний спеціаліст відділу культури та мистецтв, координаторка бібліотечної сфери.

12.00

Прес-конференція щодо відкриття в НУ «Львівська політехніка» магістерської програми «Смарт-сіті», яку реалізують спільно з Львівською міською радою. Таку програму в Україні відкривають вперше

Головний корпус НУ «Львівська  політехніка», ауд. 204

Учасники: Олег Давидчак, к.т.н., доц. проректор з науково-педагогічної роботи НУ «Львівська політехніка»; Назар Подольчак, професор, д.е.н., завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка»; Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку; Людмила Левицька, начальник відділу навчання, стажування та практики ЛМР.

Представників ЗМІ просять зголоситися до участі у прес-конференції до 10.00 год. 1 березня 2018 року за телефонами: 096 514 30 82, 032 258 26 30 (Вікторія)

18.00

Звіт ЛКП «Затишне» про проведену роботу у 2017 році.

Актовий зал, вул. Ген.Чупринки, 85